Сонце у поєднанні з Венерою 9 січня: головні небезпеки цього дня

Сьогодні на нас чекає дуже важкий день через з’єднання Сонця та Венери. Робота сьогодні не складеться. Багатьом людям доведеться пережити труднощі та втрату мотивації.

Чим небезпечний цей день

З’єднання – дуже напружений аспект, який розкриває лише погані сторони планет та Сонця. Через те, що у сьогоднішньому поєднанні бере участь Венера, проблеми торкнуться нашої енергетики. Астрологи повідомляють, що головною проблемою дня стане підвищена втома. Багатьом здасться, що душа та тіло перебувають у дисонансі. Думки наповняться сумнівами та страхами.

Фізична та інтелектуальна продуктивність різко впадуть. Через це ускладниться ухвалення рішень. Намагайтеся не робити нічого, що могло б змусити вас втомитися, тому що сили теж будуть на нулі як фізичні, так й інтелектуальні. Венера та Сонце позбавлять нас уваги, гарної пам’яті.

Настрій теж скакатиме то вгору, то вниз. В голову раптово можуть почати лізти неприємні думки, спогади про щось погане. Певні групи експертів упевнені в тому, що сьогодні на нас чекають спалахи гніву, ревнощів та заздрощів.

Як позбавитися проблем 9 січня

По-перше, постарайтеся в жодному разі не робити того, що може вас дратувати. Справи, які вам не подобаються краще відкласти на інший час. Сьогодні краще як слід відпочити.

Не ставте перед собою нових завдань. Спробуйте абстрагуватися від проблем та роботи. Якщо цей день для вас робочий, займіться чимось простим.

Спілкуйтеся з позитивними людьми. Якщо ви хочете, щоб ваш настрій був на висоті, не дозволяйте собі взаємодіяти з тими, хто завжди у всьому сумнівається і бачить лише погане в навколишніх подіях.

Якщо хтось робитиме вам зауваження, постарайтеся не відповідати агресією. Поради оточуючих можуть бути дуже корисними.

Намагайтеся не носити одяг червоного кольору. Такий відтінок може спровокувати зростання проблем. Червоні речі краще забрати в гардероб. Найкращий відтінок для одягу – зелений. Він допомагає відновлювати енергетику та набувати сили.