fbpx

Сонячне затемнення 4 грудня: як пережити цей день, чого очікувати, а чого потрібно остерігатися

У грудні відбудеться останнє затемнення. На нас чекає повне затемнення Сонця, що автоматично вказує на велику небезпеку цього дня.

Затемнення відбудеться 4 грудня. Це один із найнебезпечніших днів грудня та зими в цілому. Намагайтеся цього дня користуватися талісманами удачі, якщо вам належить займатися роботою або справами. Якщо ви відпочиватимете, сфокусуйтеся на релаксації і відкиньте у бік негативні думки.

Особливості майбутнього затемнення

Найважливіше — на нас чекає не часткове, а повне сонячне затемнення. Це означає, що небезпека буде досить великою, але є плюси. Коли затемнення повне, проблеми приходять цілком передбачувано. Не буде прихованих процесів, невидимих ​​для очей. Все буде зрозуміло, а це дуже добре для тих, хто не любить сюрпризів.

Хоч затемнення і буде повним, добре видно його буде лише в південних широтах Землі, тобто на півдні Африки та Австралії. Сподіватися на вражаюче видовище у нас, та й у всій північній півкулі не варто.

З особливостей також варто виділити той факт, що затемнення пройде в знаку Стрільця. З астрологічної точки зору це не найприємніша новина. Стрілець – знак динаміки, а в такий день хочеться відпочивати і нічого не робити, щоб не допустити прикрих помилок. Затемнення провокуватиме людей на необдумані вчинки. У жодному разі не прагнете якнайшвидшого вирішення проблем. Зважуйте кожен свій крок, щоб не зробити помилок, про які можна пошкодувати.

Поради астрологів на 4 грудня

4 грудня завершується останній коридор затемнень у 2021 році. Це означає, що окрім проблем, які нам принесе Сонце та Місяць, нам вдасться розглянути перші наслідки нещодавно прийнятих рішень — як найважливіших, так і другорядних.

Це буде день осяянь, які допоможуть вийти за рамки можливого. У багатьох людей з’являться вкрай сміливі і безмежно з межами божевілля, але цілком реалізовані ідеї. Ними не варто ділитися ні з ким. Важливо обмірковувати їх, записувати, але поки що не реалізовувати. Активність у такі дні, як сьогодні, може коштувати вам дорого.

Також астрологи наполегливо рекомендують не піддаватися спокусам. У такі дні часто відбуваються зради. Будь-який непродуманий вчинок може породити недовіру з боку другої половинки, друзів, близьких родичів. Це дуже важливий час, коли перевіряються на міцність дружба і любов.

4 грудня успіх залишить тих, хто буде насолоджуватися надмірностями. Особливо це стосується людей, які не можуть упоратися зі своїми шкідливими звичками. Мова не тільки про куріння, а й про лінощі, шопінг, грубість.

You cannot copy content of this page