Сонячне затемнення 6 січня: чим небезпечний цей день і як уникнути проблем

У 2019 очікується безліч значимих подій з точки зору астрології. У день сонячного затемнення 6 числа відбудеться зміна енергетичного фону, яка буде впливати на людей по-різному.

Експерти рекомендують підготуватися до цієї події заздалегідь, щоб уникнути неприємних наслідків, викликаних поспішними рішеннями або діями. Джерело.

Затемнення відбудеться о 5:28 за київським часом, і поспостерігати за ним можуть ті, хто проживає в південній частині Східного Сибіру. Це астрологічне явище пройде в Знаку Козерога. Вплив Повного Місяця і енергетики сузір’я Козерога також відіб’ється на багатьох, тому день буде дуже непростим з енергетики.

Небезпека сонячного затемнення 6 січня
Обережність знадобиться всім, хто в цей день планує вирішувати фінансові питання. Імпульсивні рішення можуть вельми сумно позначитися на бюджеті, тому астрологи рекомендують почекати з угодами і великими покупками.

У цю добу краще взагалі не витрачати своїх заощаджень, щоб потім не пошкодувати про непотрібні придбання.

В особистих відносинах під час сонячного затемнення можуть висвітитися конфліктні ситуації, а значить, закоханим варто стримувати емоції, щоб не допустити розвитку сварок або скандалів.

Читайте також: Сонячне затемнення 6 січня – особливий час: що можна і не можна робити жінкам

Ділові і дружні відносини не повинні бути затьмарені розмовами, які можуть привести до сварки. Цей день не вдалий для з’ясування відносин, пригадування образ чи суперечок. Будьте уважні, щоб ненароком не привернути в життя неприємності, вимовляючи негативно забарвлені слова.

У день затемнення зростає тривожність, тому ті, хто схильний до панічних атак, повинні уважно і чуйно ставитися до свого стану. Попередити розвиток неприємних симптомів можна за допомогою тривалих прогулянок на свіжому повітрі або зайнявшись справами, що піднімають настрій.