Сонячні затемнення вкрай небезпечні, але 10 червня 2021 року на нас очікує його особливий варіант – так зване кільцеподібне затемнення. Астрологи розповіли, що це буде за день і чим він небезпечний

Сонце і Місяць будуть в цей день джерелом негативної енергії. У вас не вийде обійти цей вплив стороною, але ви можете не дати подібному стану опанувати вами. Постарайтеся позбутися від образ і негативних емоцій, а також скарг на життя, адже вони перенастроюють нашу свідомість на негатив, що в подібні дні неприпустимо.

Особливості затемнення 10 червня

Перше, що варто відзначити, – це кільцеподібний тип затемнення. Це означає, що Місяць повністю увійде в сонячний диск. З астрологічної точки зору таке затемнення обіцяє невидимі проблеми і повернення старих негараздів, які не були вирішені остаточно.

В цей день Місяць і Сонце будуть в Знаку Близнюків. Це означає, що під ударом опиняться такі сфери життя, як навчання, любов, спілкування і дружба. Утриматися на плаву буде вкрай непросто, але можливо. Для цього вам варто слідувати порадам астрологів.

Поради астрологів на сонячне затемнення в червні 2021 року

Перше правило цього дня – не варто заводити нових знайомств. Точніше, знайомитися можна, але зближуватися з малознайомими людьми точно не варто. Це загрожує великими негараздами. Нові знайомі можуть надихнути вас на неприємні пригоди, дати неправильні поради або просто заразити невпевненістю в собі за допомогою токсичних фраз.

Користуйтеся оберегами від енергетичних вампірів. Це їх день, оскільки енергетичного підживлення для людей не буде. Вони стануть шукати собі здобич серед незахищених і слабких духом людей. Бійтеся маніпуляторів і всіх, хто хоч трохи провокує у вас появу невпевненості. Цей день можна назвати днем «відра з крабами». Якщо ви покладете крабів у відро, ніхто з них не вилізе, бо вони тягнуть один одного до дна. Те ж саме буде відбуватися і з людьми. Всі будуть дертися до своєї мети, чіпляючись за того, хто вище. У підсумку програти можуть всі.

Намагайтеся бути самостійними і самодостатніми. Сьогодні немає жодного шансу стати успішними у тих, хто буде сподіватися на допомогу оточуючих. Це буде рядовий день для тих, хто є фрілансером і працює в поодинці.

У період кільцеподібних затемнень все хороше може обернутися провалом. Наприклад, ви можете вирішити відвідати батьків, друзів, родичів, але похід до них додому стане великою помилкою. Вони можуть зігнати на вас свій негатив або просто зіпсувати вам настрій своїми словами.

Якщо і спілкуватися в цей день, то тільки в соціальних мережах. Це буде відмінним вибором для тих, хто не хоче замикатися від усього світу і сидіти без спілкування. Якщо вам дійсно є, що обговорити, скористайтеся інтернетом або, на крайній випадок, зателефонуйте.

Будьте обережнішими з фінансами. Положення Місяця і Сонця не торкнуться фінансової сфери, але це затемнення, так що непередбачуваність ситуації може зашкалювати. Якщо витратити багато грошей, можна пошкодувати про це вже на наступний день. Також під час затемнення буде чимало шахраїв, які спробують нажитися на ваших бажаннях і необачність. Не поспішайте в питаннях, пов’язаних з грошима.