fbpx

Спадаючий Місяць у червні – особливий період щоб позбутися хвороб та поліпшити атмосферу в будинку

Період спадаючого Місяця наповнений особливою енергетикою. Червневий період може виявитися особливо важливим для тих, хто хоче позбутися від хвoрoб, поліпшити атмосферу в будинку і залишити в минулому розбіжності з близькими та коханими людьми.

Перший літній місяць цього разу почнеться з союзу зі старіючої Місяцем. Супутник Землі буде проходити фазу спаду з 1 по 13 число, і цей час прекрасно піде для внесення позитивних змін в своє життя.

Червневий Місяць вважається особливим: його енергія в першу чергу впливає на сферу самовизначення і творчості, а вже після – на все інше. Щоб не втратити важливих для вас речей і не втратити розуміння свого життєвого шляху, астрологи радять більше часу проводити наодинці зі своїми думками. Зберегти креативні ідеї допоможе ведення щоденника, а нові осяяння у вашій сфері можуть прийти під час розфарбовування мандал.

Фінанси та кар’єра в першій половині червня
Повільно слабша енергетика Місяця може не кращим чином позначитися на вашому матеріальному становищі. Щоб не витратити більше, ніж заробляєте, записуйте всі свої витрати і контролюйте співвідношення можливостей і потреб.

Місяць – відмінний час для закриття дрібних і середніх робочих завдань, що висять на вас досить давно. У період з 1 по 13 число постарайтеся максимально розібратися з поточними завданнями, а вже після можна взятися за щось нове. Такий підхід звільнить масу енергії, і вам стане набагато легше і приємніше працювати.

Кохання і стосунки на спадаючий Місяці
У стосунках з коханою людиною в першій половині червня необхідно проявити делікатність і турботу. Місяць досить сильно впливає на емоції, і тому можливі свaрки і дрібні розбіжності, які вимотують обох партнерів.

Вихід із цього становища простий: постарайтеся бути максимально чесними зі своєю коханою людиною, і спокійно, але твердо говорите про речі, які не подобаються вам або ображають вас. Разом з тим будьте готові змінити свою поведінку, якщо ваш близький попросить про це. Уважне ставлення і повага один до одного допоможе не збирати образи, а поступово позбутися від них, і так ви зможете підсилити прихильність і довіру один до одного.

Здоров’я і емоції за місячним календарем
Наш настрій, загальне самопочуття та емоційний стан в період спадаючого Місяця багато в чому залежить від сприйняття її енергетики. З 1 червня вам може знадобитися трохи більше часу на сон, а апетит, швидше за все, знизиться.

Читайте також: Як місяць твого весілля впливає на сімейне життя і долю

В цей час постарайтеся вживати в їжу більше свіжих овочів, фруктів і ягід, пити багато води і кожен день гуляти. Якщо ви зможете дотримуватися цих рекомендацій, то до моменту Молодика виявите, що ваше самопочуття покращилося.

Емоції при старіючому Місяці так само не обійде стороною: стримування негативу може привести до проблем зі сном і гoлoвнoго бoлю. Тому, якщо хтось або щось буде викликати у вас гнiв, рoздрaтування або інші негативні емоції, знайдіть спосіб виплеснути їх, а не збирати в собі, чекаючи нeрвoвoго зриву. Турбота про свій стан допоможе відчути внутрішню свободу і гармонію.

Джерело.

You cannot copy content of this page