fbpx

Спадаючий Місяць з 21 жовтня по 4 листопада: що можна і не можна робити

Період, коли Місяць убуває, відрізняється за своєю енергетикою від інших циклів. Провести кінець жовтня і почати останній місяць осені 2021 року вдало допоможуть рекомендації астрологів.

З 21 жовтня по 4 листопада нічне світило буде спадати.

21, 22 жовтня: Місяць у Тельці

В цей час енергетика Місяця максимально поєднується з впливом сузір’я Тільця, і дні будуть наповнені позитивною енергетикою. Час призначений для налагодження справ, залучення фінансового благополуччя і спілкування. Остерігатися варто емоційних сплесків і халатного ставлення до своїх обов’язків.

23, 24 і 25 жовтня: Місяць у Близнюках

Енергетика старіючого Місяця в Близнюках благотворно впливає на емоційний стан, охолоджуючи запал і дозволяючи займатися запланованими справами. Зосередитися в ці дні потрібно на посидючості і самоконтролі, щоб ненароком не помилитися в підрахунках, не сказати зайвого і не спровокувати конфліктні ситуації.

26, 27 жовтня: Місяць у Раку

Старіючий Місяць у Раку – час для усамітнення і духовного зростання. У ці дні астрологи рекомендують зайнятися своїм емоційним станом, привести почуття до гармонії і забути про образи, які отруюють щасливе існування. Дні вдалі для створення міцних відносин і відновлення дружніх зв’язків.

28, 29 і 30 жовтня: Місяць у Леві

Місяць у Леві – суперечливий період, і ці три дні можуть стати випробуванням на міцність. Астрологи рекомендують проявити мудрість і не йти на поводу у сильних емоцій. Протягом цього періоду важливо зберігати спокій і не витрачати зайвого, щоб не залишитися на мілині.

31 жовтня, 1 листопада: Місяць в Діві

Місяць в Діві – час для запланованих справ. У цей період астрологи рекомендують робити лише те, у чому є впевненість, і не виконувати роботу, якщо є сумніви в тому, що все вийде так, як було заплановано. Обидва дні підходять як для завершення поточної роботи, так і для старту великих проектів.

2, 3 листопада: Місяць у Терезах

Місяць продовжує спадати, і цей час він проведе в сузір’ї Терезів. Дні наповнені енергією створення, яку не можна турбувати сумом, нудьгою і конфліктами. У цей період краще всього просувається одиночна робота, і астрологи рекомендують не розповсюджуватися про свої плани, щоб не спровокувати суперників на активні дії.

4 листопада: Місяць в Скорпіоні

Напередодні Нового Місяця спадний Місяць буде в Скорпіоні. Це час призначений для відпочинку і відновлення сил, завершення поточних справ і духовних практик. Астрологи попереджають про погіршення взаємин, тому людних місць краще уникати і не провокувати конфліктів з близькими.

You cannot copy content of this page