fbpx

Спадний Місяць у квітні: чим особливий цей період, що можна і не можна робити

Енергетика спадного Місяця впливає на настрій, і деякі справи в такий період краще не виконувати, щоб уникнути неприємностей. У квітні, коли Місяць убуває, астрологи рекомендують відмовитися від виконання певних дій, щоб не провокувати низку невдач.

Весна – час пробудження, яке не вповільнюється навіть під час фази спадного Місяця. У квітні нічне світило буде в фазі спаду з 1 по 11 квітня і з 28 по 30 числа, і цей час важливо провести так, щоб неприємностям не було місця в житті.

Що можна робити в квітні під час спадного Місяця

Фаза убування Місяця – сприятливий час для профілактики захворювань, лікування і дієт. В цей час простіше впоратися з недугами, почати шлях до одужання і заповненню запасу енергії.

У той час, коли Місяць убуває, простіше прощатися зі шкідливими звичками. У квітні кожен зможе встати на шлях виправлення і позбутися від усього, що заважає щастю, здоров’ю та процвітанню.

На спадний Місяць прийнято проводити обряди і ритуали, спрямовані на очищення від негативних програм. У цей час можна влаштувати енергетичне прибирання в будинку, щоб очистити житло від негативу, а також зняти з себе вроки.

Корисно під час спадного Місяця в квітні підводити проміжні підсумки, займатися плануванням і проводити роботу над помилками, щоб в майбутньому не мати справу з неприємностями і не повторювати необачні вчинки.

У цей період можна сміливо завершувати стосунки, як ділові, так і дружні або любовні, якщо вони вичерпали себе і більше не здатні змінювати життя на краще.

Роздавати борги також найкраще в ті дні, коли Місяць убуває. Так вийде зберегти фінансову удачу і в майбутньому вберегтися від нових боргових зобов’язань.

Що не можна робити на спадний Місяць в квітні 2021 року

Місяць – не час для активних починань і втілення в життя сміливих ідей. Перешкоди на шляху будуть заважати і гальмувати на шляху до успіху.

Фінансові витрати під час спадного Місяця – погана ідея. Гроші будуть витікати крізь пальці, а вкладення зможуть виявитися порожніми і не принесуть прибутку.

Місяць убуває, забираючи енергію і сили, тому в квітні так важливо пам’ятати про те, що відновити їх так просто не вийде. Це означає, що з 1 по 11 і з 28 по 30 числа не варто перевтомлюватися і навантажувати себе роботою понад міру.

Фаза спадного Місяця несприятлива і для тих, хто проявляє агресію. Негативні емоції руйнують здоров’я та удачу.

Укладати угоди і контракти на спадний Місяці – невдала витівка, і такі заходи краще переносити.

You cannot copy content of this page