fbpx

Спадний Місяць з 22 вересня по 5 жовтня: що можна робити і що не можна

У період, коли Місяць убуває, деякі плани краще відкласти, щоб зайнятися тими справами, які принесуть не тільки користь, але і вигоду.

Фаза спадного Місяця – прекрасна пора для того, щоб позбутися від усього зайвого, розпрощатися зі страхами, поганими звичками і розірвати токсичні прив’язки. Варто прислухатися до порад астрологів, щоб в період з 22 вересня по 5 жовтня залучити в життя удачу і змінити його на краще.

22 і 23 вересня – Місяць в Овні

У ці дні енергії в надлишку і астрологи рекомендують займатися справами, які вимагають динамічності. Успіх буде на боці рішучих особистостей, які вміють вчасно зупинитися і прораховують кроки наперед.

Не можна в цей час сваритися і конфліктувати, а також займатися справами, які викликають роздратування. Під впливом Місяця в Близнюках не варто давати необачних обіцянок, а також брати в борг.

24 і 25 вересня – Місяць у Тельці

Ці дні призначені для відточування своєї майстерності, застосування отриманих знань і навичок на практиці. Астрологи рекомендують займатися вирішенням фінансових питань і шукати нові джерела доходу.

У п’ятницю та суботу важливо відмовитися від потурання миттєвим примхам і бути більш уважними до прохань оточення. Образи в ці дні можуть стати причиною серйозних розбіжностей, а значить, важливо стежити за своїми словами і діями.

26, 27 і 28 вересня – Місяць у Близнюках

Старіючий Місяць у Близнюках – ідеальний час для ведення переговорів, організації зустрічей і короткострокових поїздок. В цей час астрологи рекомендують отримувати нові знання і використовувати їх на практиці.

Неприємності в ці дні чекають заздрісних людей. У вихідні дні важливо залишатися в доброму гуморі, щоб не накликати на себе неприємностей, згубних для створення успішного майбутнього.

29 і 30 вересня – Місяць у Раку

Місяць у Раку – прекрасна пора для наведення порядку і затишку. У ці дні відзначається підвищена емоційність, а значить, потрібно попрацювати над настроєм, оточити себе милими речами і займатися справами, які допомагають залишатися в прекрасному настрої.

Під впливом старіючого Місяця є ризик вплутатися в авантюри, і астрологи рекомендують проявити пильність, щоб не піддатися на чужі вмовляння і не витратити зайвого. Небезпека цих днів – емоційні скачки, яких потрібно уникати всіма силами.

1 і 2 жовтня – Місяць у Леві

Місяць старіє, переміщаючись в сузір’я Лева, і ці дні ідеально підходять для підведення підсумків, завершення поточної роботи і своєчасного відпочинку. Астрологи рекомендують присвятити час неспішній роботі.

Перші дні жовтня – не час для активних покупок. На спадний Місяць гроші будуть витікати, якщо ними розпоряджатися неправильно, купувати непотрібні товари і позичати іншим свої накопичення.

3, 4 і 5 жовтня – Місяць в Діві

Останні дні перед Молодиком нічне світило проведе в знаку Діви. Цей час підходить для вирішення раніше відкладених питань, навчання та дотримання правил. Неспішність і увагу до деталей і передчуттів стануть запорукою успіхів.

У ці три дні астрологи рекомендують утриматися від спонтанної зміни планів, уникати перенапруги і шукати джерела позитивних емоцій. Корисно в ці дні переймати досвід старшого покоління і набиратися життєвої мудрості.

You cannot copy content of this page