fbpx
Поради

Спадний Місяць з 23 серпня по 6 вересня: що можна робити і що не можна

Період, коли Місяць убуває, дуже важливий. В цей час життєві цикли сповільнюються, і з’являється можливість завершувати поточні справи, позбавлятися від бід і неприємностей. Фаза спадного Місяця – час, коли потрібно використовувати енергетику нічного світила для того, щоб змінити життя на краще.

23, 24 серпня – Місяць в Рибах

В цей період все залежить від вибору шляху, тому так важливо прислухатися до інтуїції і приймати самостійні рішення. Енергетика спадного Місяця в Рибах збільшує тягу до самопізнання, і астрологи рекомендують займатися духовними практиками, щоб краще пізнати себе і знайти шлях, що веде до щастя.

25, 26 серпня – Місяць в Овні

Ці два дні будуть досить напруженими: енергетика простору буде підштовхувати до необдуманих вчинків. Астрологи рекомендують бути пильними і обережними, стежити за настроєм, щоб сильні емоції не стали причиною конфліктів і неприємностей як в діловому середовищі, так і в особистому житті.

27, 28 і 29 серпня – Місяць у Тельці

Енергетика спадного Місяця і стихії землі – відмінний час для духовних практик, звільнення від усього наносного, ілюзій і безладу в житті. Це час ідеально підходить для позбавлення від старих речей, ремонту, переїзду і завершення поточних справ.

30, 31 серпня – Місяць у Близнюках

Енергетика цих днів ідеальна для планування, усунення недоліків і спілкування. В цей час кожен може знайти друзів і навіть другу половинку, якщо буде чесним перед оточенням. Підходять ці дні і для відпочинку на природі, щоб зарядитися енергією благополуччя і процвітання.

1, 2 і 3 вересня – Місяць у Раку

Три дні Місяць проведе в Раку, і цей час не підходить для активних дій. Астрологи рекомендують більше відпочивати, займатися справами, які приносять задоволення: це може бути улюблене хобі, відвідування салону краси, прогулянки в компанії близьких людей.

4, 5 вересня – Місяць у Леві

Енергетика цих днів підходить для вирішення старих питань, усунення перешкод на шляху до мети і руйнування стереотипів. Астрологи рекомендують діяти без натиску і агресії, щоб не накликати на себе неприємності.

6 вересня – Місяць в Діві

Перед молодиком важливо зберігати внутрішню рівновагу. Енергетика цієї доби чревата перепадами настрою, появою депресивних думок і бажання відгородитися від зовнішнього світу. Астрологи рекомендують починати день з духовних практик, що дозволяють поліпшити настрій і самопочуття.

You cannot copy content of this page