Спершу я сумнівалася у невірності чоловіка. Але з кожним днем кількість доказів збільшувалася. Ситуація вимальовувалася не райдужна. Але я дочекалась його Дня народження і влаштувала незабутній сюрприз

Мені було важко бачити і чути, як чоловік хіхікає по телефону і навіть фліpтує. Питала його про співрозмовника на іншому кінці дроту. Чоловік нахабно брехав, що він спілкується з мамою. Фліpтує з мамою?

Чаша терпіння наповнювалася. Пізні повернення з роботи не підтверджувалися словами колег. Після робочого дня він проводив кілька годин незрозуміло де. Так мої муки тривали Щодня! Джерело

Останньою краплею стали зникнення ночами. Чоловік ввечері нібито ходив за продуктами, а повертався далеко за північ.

Для себе зрозуміла – хороший детектив розставить крапки над «і». Раджу всім обдуреним жінкам: не мyчтеся в сумнівах і не вірте казкам гyлящuх чоловіків, а наймайте фахівця. Докази провини чоловіка на суді при розлученні стануть хорошими доводами, наприклад, при розділі майна. І детектив не підвів.

Я зберігала мовчання кілька місяців. Чекала Дня народження чоловіка. Я дізналася деякі обставини цього свята, і вирішила зібрати неспростовані докази зради, щоб після розлучення бути фінансово незалежною і навіть купити житло.

Мої припущення виявилися вірними – чоловік планував відзначити день народження не з близькими і друзями, а з тим самим колегою. Доказами цьому стали, знайдені в затишному місці, пляшка шампанського і два келихи.

Тільки планам чоловіка не судилося збутися. За 3 дня до запланованого торжества я сказала чоловікові про терміновому відрядженню в інше місто. Він поставився з розумінням. Насправді їхати з міста не стала, а оселилася у знайомих.

В День народження своєї половини я з його батьками, братом і нерозлучними друзями домовилася зібратися біля дверей нашої квартири. Приготувала великий торт зі свічками. Будь-якому чоловікові така увага сподобалося, якби не певні обставини. Інтрига наростала!

Вранці всі ми зустрілися біля під’їзду, я відкрила двері житла своїм ключем. Всі поводилися тихо. Адже хотіли привітати сонного іменинника в ліжку. Так воно і сталося! Але шoк від того, що відбувається охопив кожного!

Читайте також: Йому запропонували престижну роботу у Європі, а я виявилась просто зайвою на такому «святі» життя. Наші шляхи розійшлися, він презимлився в англійському аеропорту, а я пpигoлoмшено виходила з кабінету гiнeкoлoга

У ліжку мій чоловік був не сам! Побачивши невірного сина, мати кинула в нього торт і заплакала. Сестра і батько накинулися з докорами. Друзі теж стали обурюватися. А я проявляла розгубленість і нерозуміння того, що відбувається. Усередині було ж свято – я помстилася. Коханка шукала свій одяг, а колишній чоловік плакав і говорив «Що я накоїв».

Дружина помстилася гулящому чоловікові, а зібрані документи і свідчення очевидців їй допоможуть в суді. А Ви вважаєте вона має рацію?