Співачка Алсу здивувала показавши чоловіка і прекрасних дочок

Популярна співачка не дуже часто показує членів своєї сім’ї. При цьому всі знають, що Алсу вже понад десять років перебуває у шлюбі з бізнесменом Яном Абрамовим.

Пара виховує двох прекрасних дочок і сина. Нагадаємо, що 7 вересня 2006 року у пари нaродилася дочка Сафіна, 29 квітня 2008 року співачка нaродила другу дочку Мікеллі, а 10 серпня 2016 року у Алсу нaродився син Рафаель.

Читайте також: Мачуха викинула на вулицю. Я ледве-ледве зводжу кінці з кінцями і мені часто просто не має що їсти

Але навіть через довгі роки сімейного життя романтика у стосунках пари не зникла – про це говорить, наприклад, знімок з Інстаграм 34-річної співачки Алсу.

До речі, будучи досить популярною, Алсу багато разів доводилося стикатися з наполегливою, а іноді і агресивною поведінкою своїх шанувальників. Одного разу, коли вона ще не була одружена, їй довелося подвоїти охорону після того, як один молодий чоловік почав наполегливо переслідувати співачку після її заяви про те, що у неї немає близького друга.

В жовтні 2008 року був заарештований ще один шанувальник-спамер, відомий в Інтернеті під ніком Алсувед, який завалив електронними листами Алсу, її оточення, шанувальників, а також писав у блоги і форуми повідомлення про те, що нібито Алсу досі не заміжня і влітку 2008 року повинна вийти заміж за нього.

Джерело