fbpx

Співачка Руслана отримала незвичну нагороду в Китаї

Українська співачка Руслана, перша переможниця Євробачення від України, володарка найпрестижнішої музичної нагороди World MusicAwards, активний громадський діяч отримала особливу нагороду – SFT (Solar Future Today) Influencers Awards 2018 у рамках глобального форуму The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: “Roadmap to 100 “в китайському Шанхаї.

Руслану, яка нещодавно відсвяткувало своє 45-річчя, нагородили в номінації Visionary Artist за популяризацію ідеї переходу на поновлювані джерела енергії. Нагороду вручив Ганс-Йозеф Фелл, активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) і президент “Energy Watch Group”. За матеріалами Сегодня. ua

“Я дуже рада, що мені вдалося познайомитися з лідерами компаній, які займаються зеленими технологіями і тим самим перевтілюють світ, створюючи майбутнє вже сьогодні. Мені продемонстрували новітні технології та розробки.

Читайте також: Одні з найулюбленіших героїв “Гри престолів” нарешті одружуються. Названо дату

Я була вражена, наскільки найближчим часом стануть доступні технології, що трансформують сонячні промені в енергію. Нові технології “renewable energy” роблять цю енергію дешевою і безпечною “, -говорить Руслана.

Під час церемонії нагородження співачка продемонструвала кадри свого шоу в Лісабоні і виконала пісню “It’s Magical”, а також новий сингл “Angel”. На біс пролунав переможний хіт співачки “Wild Dances”.

You cannot copy content of this page