fbpx

Сповідь: “Я не проти, щоб у чоловіка була коханка”

Сімейне життя починалася дуже красиво.

Чоловік часто приходив додому з квітами, я чекала його з смачною вечерею. Але років через два чоловік змінив своє ставлення до мене, став затримуватися на роботі, я ж перетворилася з улюбленої жінки в домробітницю і куховарку. Чоловік не допомагав зовсім, а тільки вимагав уваги, затишку, чистоти і комфорту.

Забезпечити це все та ще з маленькою дитиною, я звичайно ж не могла, тому навіть не здивувалася, коли у чоловіка з’явилася коханка. За матеріалами видання ispovedi

Істepик я не влаштовувала, запропонувала розлучитися, але чоловік відмовився, сказав, що якщо я піду, то дитину у мене забере.

Тоді я знайшла інший вихід – перестала готувати (тільки для сина), найняла прибиральницю, вільний час гуляла з дитиною, зустрічалася з подругами, регулярно відвідувала салон краси, а чоловікові сказала, що тепер роль дружини нехай на себе бере коханка.

Читайте такожРозповіді чоловіків, які відверто зізналися, чому вони розлюбили

Якщо йому там сподобається, нехай залишається  назавжди.

Може вона впорається з усім і не буде ввечері втомлена, що не буде навантажути його проблемами і питаннями про гроші. Я ж не маю бажання поєднувати обов’язки дружини і коханки одночасно.

Згідна і на такий варіант: частина домашньої роботи перекласти на чоловіка, тоді у мене буде час і на відпочинок і на догляд за собою, і я буду виглядати не гірше за його коханку.

А розлучатися моєму чоловікові не вигідно, адже так у нього є сім’я, де чисто і затишно, а ще коханка, яка виконує всі його забаганки.

Автор: Тоня

You cannot copy content of this page