Сповідь. Я знов лишаюсь в статусі коханки та дуже хочу жити по-людськи

Я коханка одруженого чоловіка, цілих дев’ять місяців.

Пишу, ридаю, а він зараз на морі відпочиває з дружиною. Джерело.

А почалося все банально в кафе, музика, повільний танець і все! Потім цілу годину чекали таксі і говорили, сміялися. На третій день він мені подзвонив, потім прийшов в гості, сказав, що одружений вже цілих 25 років. Про дружину слова поганого не сказав, повна гармонія і любов за винятком деяких дрібних розбіжностей, нібито несвідомий вибір зробив. Син дорослий та уже самостійний.

Читайте також: Сповідь. Я знов лишаюсь в статусі коханки і не шукаю виправдання совісті своїй

Такого чоловіка я чекала все життя. Ніжний, лагідний, напористий, золоті руки, світла голова. Перерахувати все просто неможливо. І понеслася душа в рай! Спочатку зустрічалися набігами, а потім просто стали жити разом.

Він приїжджав і все тривало далі. Зі словами “доброго ранку кохана” починався мій день і так було завжди.

Розмов про розлучення я ніколи не зачіпала. Шалено любила. Одне чула постійно,мені добре з тобою,  мене тягне до тебе, хочу бути з тобою. А як же дружина? Він говорив, що дружина якщо дізнається про наші стосунки, просто подасть на розлучення.

Одного разу я відкрила в телефоні їх листування з дружиною. Була просто вражена. Оленка улюблена, люблю тебе, ти найкраща дружина на світі і т.д все в цьому дусі. Вона також йому відповідала з усією любов’ю. Я була в шoці.

Він не виправдовувався, просто мовчав, пішов, потім повернувся і знову любов. День проходить, а всі думки тільки про нього. На все очі закрила і знову ми разом. Так минуло дев’ять місяців і приїхала дружина.

На наступний день після роботи він приїхав спочатку до мене, обнімав мене, цілував, був неперевершений, потім до дружини.

А в неділю о 9.30 приїхав до мене на інший кінець міста, кинувши дружину, щоб обійняти мене з ранку. Я просто плакала від щастя, говорив що я йому потрібна і він це зрозумів нарешті.

На наступний день відбулося те, чого я чекала весь цей час. Він розповів дружині, що у нього є інша жінка. Дружина в сльози. Але ця розумна жінка не стала пoрoти гapячку і розлучатися.

Весь тиждень провисіла на телефоні з розповідями, що їй дуже пoгано і практично вмиpає. Він як порядний чоловік поїхав рятувати кохану.

Жодного разу не подзвонив, хоча обіцяв, надіслав одну скупу СМС “Сумую!” Телефон не відповідає. Я не знаходжу місця.

І раптом випадково дізнаюся, що він поїхав відпочивати.

Сиджу і думаю, як жити без нього?