fbpx

Справи підуть добре. Як же правильно почати 2023 рік, щоб удача ходила по п’ятах?

Ви знаєте, що не можна розпочинати нові проекти і потрібно зосереджуватися на поточних справах. Але також слід розставити завдання у пріоритетному порядку.

Складіть список, подивіться, що вимагає негайного втручання, які проекти готові почекати. Це допоможе зменшити переживання, який погіршує ситуацію під час ретроградного Меркурія.

Якщо відчуваєте, що не справляєтеся з емоціями, але потрібно виходити на роботу, то краще візьміть вихідний за свій рахунок.

Зведіть до мінімуму спілкування з начальником, тим самим ви убезпечите себе від різких висловлювань на його адресу. Коли Меркурій ретроградний, важко утриматись від гнівних коментарів.

Остання порада, яку варто дотримуватися не лише до кінця зворотного руху Меркурія (18 січня), а й цілий рік: знаходьте час на себе.

Ставте свої інтереси у пріоритет. Примхлива планета не тільки не нашкодить, а й благоволитиме весь 2023 рік до тих, хто готовий рости у професійному плані, і до тих, хто вміє правильно відпочивати, заряджаючи енергією та натхненням.

Справи підуть добре у тих, хто не байдикує і не піддається сумнівним порадам оточуючих.

You cannot copy content of this page