Справжня красуня: де живе і чим займається 22-річна донька Кузьми Скрябіна (фото)

У шлюбі Кузьми Скрябіна і Світлани Бабійчук народилася єдина дочка, якій дали незвичне ім’я – Марія-Барбара. Андрій Кузьменко ласкаво називав дівчинку Бася і любив її до нестями, розповідає РБК-Уркаїна.

Зараз дівчині 22 роки, вона живе в Києві і навчається в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, хоче стати дepматологом.

У соціальних мережах Марія-Барбара публікує фото з відпочинку, а також з букетами і подарунками. Очевидно у дівчини є коханий.

Коли батька не стало, дівчині було 17 років. Їй довелося нелегко, рідні навіть зверталися до фахівців.

Читайте також: Нелі було сумно. І сукенка була тісною. І туфлики не білі, як в інших дівчаток-сніжинок, а жовті. Юрко пригостив її мандаринкою і то був найбільший її подарунок

Благодійний “Фонд імені Кузьми Скрябіна” і нині допомагає дитячим будинкам, лікapням, займається волонтерською діяльністю і підтримує українських військових.

Кузьма прожив з дружиною 20 років – пара одружилася в 1994 року, а знайомі вони були зі школи – вчилися в паралельних класах. У 1997 році у них наpoдилася дочка. Цікавим фактом є те, що Кузьма назвав дівчинку на честь кумира молодості – актриси Барбари Брильської.