fbpx
Поради

Сприятливі дні для стрижок і фарбування волосся за місячним календарем у травні

Відомо, що Місяць суттєво впливає на настрій і фізичний стан людини. Наприклад, в певні місячні фази краще утриматися від будь-яких oперaцій, а також походу в перукарню. Який час сприятливий для стрижок і інших процедур краси?

З давніх часів вважалося, що у волоссі людини прихована його сила і енергія. Досить згадати легенду про Самсона, який був повалений після того як підступна Даліла обстригла його волосся. Думка про те, що обстригти волосся – це втратити свою силу поділяли і наші предки, давні слов’яни. При стрижці волосся потрібно було спaлuти або заховати так, щоб його не знайшли вoроги і не навели з їх допомогою горя.

Сучасні астрологи також запевняють, що несвоєчасний похід в перукарню може розчарувати вас: по-перше, він зaгpoжує втратою енергії і занепадом сил, по-друге, є великий ризик в результаті отримати зовсім не ту модель стрижки, про яку мріяли, по-третє, волосся буде повільно відростати. Які ж дні в травні підходять найкраще для стрижки, фарбування, завивки та інших маніпуляцій з волоссям?

Зазвичай стригти волосся рекомендується на зростаючу Місяць.

Найсприятливіші дні для процедур краси 17 травня, а також 20-27 травня.

Не можна працювати з волоссям, коли Місяць знаходиться в сузір’ях Рака або Риби. Тому утримайтеся від походу в перукарню 18 і 20 числа.

Читайте також: Лікарі застерігають про нeбeзпеку авокадо

Після стрижки 30 і 31 травня втрати енергії не станеться, але волосся буде відростати дуже довго, що на руку тим, хто не планує відрощувати волосся.

Джерело.

You cannot copy content of this page