Сприятливі і несприятливі місяці для весілля в 2022 році. Вересень – Як правило, у сімей, які одружилися в цю пору року, таке ж і життя — тихе, спокійне і розмірене

Якщо визначитися з датою весілля складно, можна почати з місяця. Наші предки здавна помічали, як складалося життя тієї чи іншої пари в залежності від місяця, в якому відбулося весілля:

Січень – Не найкращий місяць. У народі кажуть, що дружини швидко можуть залишитись самими, та й сімейне життя не можна назвати спокійним.

Лютий – Щастя, гармонія, сильні почуття — все це буде супроводжувати пару протягом усього життя.

Березень – Наші предки вважали, що пара, яка одружилася в березні, часто буде переїжджати з місця на місце.

Квітень – Нестійкість погоди в цьому місяці відіб’ється і на життю подружжя — емоційні гойдалки будуть супроводжувати пару довгий час.

Травень – Невдалий місяць для походу в РАЦС. Часто подружжя, які узаконили стосунки в травні, стикаються зі зрадою коханої людини.

Червень – Молодят чекає міцний і стабільний союз, матеріальне благополуччя і міцне здоров’я

Липень – Неоднозначний час для одруження. Якщо пара невпевнена в своїх почуттях — краще почекати або вибрати іншу дату.

Серпень – Слушна нагода для пишного торжества. Як і природа в цей час року багата на врожай, так і подружнє життя буде насиченою, теплою і гармонійною.

Вересень – Як правило, у сімей, які одружилися в цю пору року, таке ж і життя — тихе, спокійне і розмірене.

Жовтень – Не самий вдалий місяць — є думка, що на подружжя звалиться величезна кількість випробувань на самому початку сімейного життя. Але якщо пара зможе вистояти — її чекає щасливе майбутнє.

Листопад – Гарний час для партнерів, які цінують в першу чергу матеріальну стабільність. Якщо у пари в пріоритеті діти, затишок і гармонія — краще вибрати інший місяць.

Грудень – Вдалий час для вступу в шлюб. У цьому місяці народжуються міцні сім’ї, в яких повага один до одного стоїть на першому місці.

Виходить, що найбільш вдалими місяцями для укладення шлюбу є грудень, червень, серпень, лютий, вересень і листопад. Весна — досить суперечлива пора року, тому краще перенести весілля. Зима — одна з найсприятливіших порів року для укладення шлюбу. Осінь символізує собою багатство і благополуччя. Але коли одружитися — вирішувати тільки вам і нікому більше.