fbpx

Стала помічати Оля, як чоловік її погулює. То на роботі затримається, то у відрядження поїде не попередивши і чепуритися став довго біля дзеркала. Краватка стала йому старомодна, штани не модні, одеколон поганим. А потім і “добрі” люди звістку принесли

20 років тому жили у нашому селі Семені та Ольга. На вулиці всі їх добре знали, з сусідами жили вони дружно, та й між собою не сварилися ніколи. Оля дуже сором’язлива, терпляча, мовчазна жінка, але собі на умі. Ніколи не дізнаєшся, що вона викине в останній момент. А Семен відкритий, життєрадісний, товариський чоловік.

І от стала помічати Оля, як чоловік її погулює. То на роботі затримається, то у відрядження поїде не попередивши і чепуритися став довго біля дзеркала. Краватка стала йому старомодна, штани не модні, одеколон поганим. Почав чіплятися до Олі, що не зроби, все не так. Словом, всі ознаки того самого погулювання в наявності.

Довго дружина підозрювала чоловіка, але точно не знала, де і з ким. Але, завжди рано чи пізно знаходяться доброзичливці, які розкажуть всю таємницю. Так і сталося, Оля дізналася, хто її суперниця. Час минав, дружина не показувала чоловікові, що все знає.

І ось одного разу приносять нам місцеву газету, а в ній оголошення з привітанням з Днем весілля. Ну, нічого особливого, такі оголошення були на четвертій сторінці кожен раз в місцевій газеті. І ось побачили ми знайоме прізвище сусіда.

Що таке, він же одружений давно, що за розіграш такий? Вчиталися, а ім’я нареченої не Ольга, а Ірина. Що за дурниця, зовсім там в газеті наплутали, чим вони там тільки займаються. Дивимося, й інші сусіди в подиві, перешіптуються, перебирають всіх Ірин в окрузі. І що ви думаєте, вирахували звичайно, це наша місцева продавщиця в хлібному магазині, хороша дівка.

Прибігає розлючений Семен додому, після того, як його мужики на вулиці двоеженцем назвали і закочує дружині скандал. Дружина віднікується, вперше чує про таке, дивується, клянеться, що вперше чує про це оголошення. Семен звичайно пішов в друкарню і з’ясував, що оголошення подала його Ольга. Там вибачалися і обіцяли випустити в наступному номері спростування, але сусід наш відмовився і повільно побрів додому.

Вранці ми дізнаємося, що поїхав наш Семен невідомо куди, зникла і продавщиця Іринка. Так, тиха і непомітна Оля розірвала свій шлюбний союз і відпустила чоловіка до іншої.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page