fbpx

Стала ворогом для мами і сестри: “У Аліси чоловік зaгuнyв, а свекруха вигнала з двома дітьми. Ми їй і допомогли”

Історія ця сталася кілька років тому. У нас діти ходять в школу – підлітки, ми обоє працюємо. Ще років 10 тому стали замислюватися про майбутнє дітей і взяли другу квартиру в іпотеку. Її здавали, а з неї платили банку.

Нам дуже хотілося, щоб у наших дітей був старт в життя, адже нам з чоловіком довелося досягати всього самим.

Ми і самі добре заробляли, тому вносячи і частину зарплати і гроші з оренди ми досить швидко закрили іпотечний кредит і стали власниками двох квартир.

Вийшло так, що наші мешканці, які протягом всього часу у нас орендували квартиру отримали в спадок будинок і з’їхали вже в своє житло.

Тут дзвонить моя мама і каже, що моїй молодшій сестрі потрібно влаштовувати своє особисте життя, тому я повинна її безкоштовно пустити жити у вільну квартиру.

До слова, мама і сестра живуть удвох у великій трикімнатній квартирі, де і моя частка є, але я на неї не претендую.

Матері я відповіла, що якщо вони хочуть жити окремо, то цілком можуть розміняти квартиру на дві однокімнатні і будувати життя самостійно. А цю квартиру ми будемо здавати і гроші з неї знайдемо куди витратити. Мама розлютилася і кинула трубку.

Здати квартиру ми так не встигли. Тут у сестри чоловіка Аліси трапилася бiда. Її чоловіка не стало – авapiя, а вона залишилася з двома дітьми, один з яких немовля. Жили вони в квартирі оформленій на свекруху, а вона відразу їх просто вигнала.

У них навіть прописка там тимчасова була – боротися за житло марно. До батьків йти марно – там люди n’ють, живуть в приватному секторі в похилій халупі.

Чоловік ні слова не говорив, але я вирішила, що буде правильно у нашу вільну квартиру поселити Алісу з дітьми. Що я і запропонувала. Пам’ятаю, як чоловік мене притиснув до себе і схлипуючи сказав «Спасибі».

Сам він мені боявся запропонувати, тому що думав, раз я рідну сестру не пустила, то і його не пущу. Але ж це різне абсолютно. Одна справа проситися безкоштовно в чужу квартиру, щоб особисте життя будувати, а інша справа, коли ти без житла з маленькими дітьми на руках.

Наступного дня Аліса вже перебралася в нашу квартиру і почала там облаштовуватися. Вона взагалі розумниця – дуже господарська дівчина. Заходила до них іноді з дітьми посидіти, продуктів занести – завжди чисто, завжди наготовлено, діти охайні.

Не знаю як, але моя мама про це дізналася. Хоча ми з чоловіком нікому про це не говорили. Скільки ж було закидів, що я чужу тітку безкоштовно поселила, що сестру рідну забула. Слухати просто неможливо.

Читайте також: “Після сварки чоловік спить зі свекрухою, і вона проти дітей”

Сестра теж обривала телефон і приходила лаятися. Розпускала плітки по знайомим, що я жадібна, що мало не обікрала їх. Коли моєму терпінню прийшов кінець, я повідомила їм, що якщо хоч одне ще слово мені або про мене, то проте я згадаю, що частина квартири за документами то ще на мені і знайду куди її прилаштувати. Після цього затихли, але в результаті я все одно погана дочка і сестра.

Аліса, доречі, довго у нас не прожила. Сусід у нас виявився з дитиною і без дружини, через півтора року вже весілля грали. Виходить ми не тільки їй допомогли з житлом, але і з чоловіком.

Джерело.

You cannot copy content of this page