fbpx

Стало відомо в скільки обійшлися пoлоги Олени Шоптенко

Наpoджувати спочатку Олена Шоптенко вирішила в Україні, так що її малюк з’явився на світ в одній з престижних київський клінік (ціна пологів – близько 100 тисяч гривень).

Про народження сина першим повідомив чоловік танцівниці – Олексій Іванов.

– Ласкаво просимо, Олексій Олексійович. Тут не завжди гостинно, але ти точно впораєшся! – написав щасливий тато в Instagram.

Олена дуже чекала поповнення в родині, мріючи в останні місяці, як вона сама говорила, нарешті поспати на животі. Про те, що чекає первістка, вона розповіла в лютому, зізнавшись, що на танцпол “Танців з зірками” виходила вже вaгітною.

Цікаво, що напередодні пoлогів пара переїхала в квартиру Олени, в якій ремонт з причини постійної зайнятості Олени затягнувся на 7 років. Весь цей час житло пустувало, поки в житті Шоптенко не з’явився Іванов.

Читайте також: Хороша ти дружина і господиня, тільки, ти якась прісна, передбачувана. Нудно з тобою, не маєш ти стервозності

“Через місяць ми нарешті в’їдемо в нашу фортецю, де все так, як ми хочемо, і я нарешті зможу “гніздитися”, – зізнавалася в травні Олена.

Шоптенко і Іванов (колишній власник декількох рекламних агентств, креативщик і співвласник бібліотеки Ботан) скромно розписалися у жовтні 2016 року.

З майбутнім чоловіком Олена познайомилася під час одного з робочих проектів. Олексій здався їй цікавим хлопцем, і вони почали працювати разом. З моменту початку романтичних побачень і до весілля пройшло півроку.

Джерело

You cannot copy content of this page