Стали відомі деталі угоди купівлі будинку Кім Кардаш’ян українською мільярдеркою Мариною Актон

Стали відомі деталі купівлі будинку американської актриси Кім Кардаш’ян та її чоловіка, репера Каньє Веста українською мільярдеркою Мариною Актон. Інформує Обозреватель

Так, рік тому, в 2017-му, Марина придбала особняк у зіркової пари в елітному районі Лос-Анджелеса за майже 18 мільйонів доларів, при тому, що спочатку будинок коштував 9 мільйонів. Як з’ясувалося, ціна виросла в два рази, тому що в контракті сторони прописали дуже цікаву умову, пише The Blast.

Стало відомо, що під час укладання угоди українка поставила перед Кім додаткову умову: зірка взяла на себе зобов’язання активно рекламувати Актон в соціальних мережах, публікуючи з нею селфі, а також всіляко сприяти просуванню її музичної кар’єри.

Відзначається, що Кім старанно виконує цю умову, час від часу згадуючи Актон в своїх публікаціях. Крім того, дівчат часто можна побачити разом на всіляких світських заходах, а також Кардаш’ян регулярно відвідує презентації нових кліпів українки.

Читайте також: Не одразу впізнала його в неохайно одягненому і явно випuвшому чоловікові. Він закохався в матір своїх дітей лиш через десять років

Такий незвичайний бізнес-хід чи не перший у своєму роді, адже абсолютна більшість угод у сфері нерухомості явно не передбачають таких незвичайних додаткових послуг в контракті.

Нагадаємо, українка Марина Актон вийшла заміж за американського бізнесмена Брайана Актона, який свого часу став співзасновником популярного месенджера WhatsApp. Крім того, аж до 2010 року Марина обіймала посаду секретаря екс-генпрокурора України Святослава Піскуна.

Примітно, що в будинок подружжя Кардаш’ян Актон так ніколи і не переїжджала. Вона придбала його в листопаді минулого, 2017 року, проте нещодавно знову виставила на продаж, оцінивши особняк в 18 мільйонів доларів.

Кім Кардаш’ян стабільно з’являється на вечірках, які влаштовує мільярдерка Марина Актон. Цікаво, що одна з них проходила в будинку американської зірки. Обидві жінки з радістю поділилися спільними селфі в соціальних мережах.