Старий Новий рік: три обряди, які допоможуть залучити удачу і багатство в 2021 році

Проводи 2020 роки вже відбулися, проте попереду нас чекає ще одне свято – Старий Новий рік. Фахівці рекомендують познайомитися з традиціями цього дня, а також не забути про проведення обрядів, які допоможуть залучити в життя все те, що зробить кожного щасливим.

Обряд на залучення удачі в Старий Новий рік

На листку паперу записують все, що хочеться залишити за спиною: невдачі, проблеми з грошима, складні взаємини тощо. О 12 годині ночі запалюють білу свічку, підносять до неї листок і спалюють його, примовляючи:

«Невдачі в минулому залишаю, всі мости, що ведуть до проблем, спалюю».

Попіл викидають у вікно зі словами:

«Рік 2020 проходить, все погане забирає. Попелом проблеми розлітаються, в небуття відправляються. Удача на поріг прийде, як тільки попіл на землю впаде».

Залучення грошей на Старий Новий рік 2021

Знайти фінансовий достаток вийде, якщо повісити на ялинку купюру або покласти під неї щось, що асоціюється з багатством. У день Старого Нового року залучити в життя матеріальне благополуччя можна і за допомогою заговореного талісмана. Для цього беруть копійку, тримають її в руках деякий час, а опівночі промовляють:

«Монета нерозмінна мене не підведе, багатство в будинок приведе, Скільки монетка зі мною проведе, стільки і грошей в руки прийде».

Талісман ховають в гаманець, щоб він привертав гроші протягом всього року.

Обряд на удачу 13 січня

Залучити удачу в день свята на весь рік вийде, якщо провести простий обряд. Для цього печуть солодкий пиріг, і під час замішування тіста примовляють:

«Пишний пиріг, солодкий пиріг. Тісто піднімається, удача наближається. Як свій пиріжок запечу, так і удачу приверну, а як від частування нічого не залишиться, так і удача в будинок прийде та більше від мене не піде».

Пирогом можна пригостити кого завгодно, супроводжуючи кожен шматочок добрими побажаннями.