fbpx
Життя

Стасик такий собі завидний наречений. На хорошій посаді в іноземній фірмі, купу грошей заробляє і вкладає вигідно. Веселий, симпатичний – коротше, мрія будь-якої дівчини. От тільки сидить біля маминої спідниці

У Ірини Михайлівни син є – Стасик. Дорослий хлопець уже, трідцятник давно стукнув, але холостяк і жодного разу ще не бував окольцований.

Вона розповідає, що син ще в інституті по молодості одружитися збирався, аж два рази, але щось там не зрослося у нього з обома дівчатами. Джерело

Загалом, зараз Стасик такий собі завидний наречений – ще б пак, на сім’ю з діточками не відволікався, час витрачав на освіту і на кар’єру. На хорошій посаді в іноземній фірмі, купу грошей заробляє і вкладає вигідно. Веселий, симпатичний – коротше, мрія будь-якої дівчини.

Тільки справа в тому, що мрія так і залишається мрією: Стасик після тих двох разів одружуватися не поспішає. Дівчат навколо нього багато, він то з однієї зустрічається, то з іншого, але нічого довгострокового їм не обіцяє. Взимку з одною їздив на лижах кататися, а на травневі зовсім іншу до моря повіз. Плейбой, одним словом.

Ірина Михайлівна особливо не напружується – каже, чого я йому буду вказувати, сам розумний, перебіситься ж коли-небудь. Та й зручно їй, що вони разом живуть: він і ремонт прекрасний в їх квартирі зробив, і дачу батьківську перебудував.

Але ось всі знайомі ніби змовилися – осаджують її мало не з претензіями, коли вже її син розсудливим стане і сім’ю заведе. Ось прямо як ніби вона всім особисту образу завдає тим, що сина одружуватися не змушує. Кожній знайомій діло є до особистого життя сина, не кажучи вже про родичів.

Не встигаю, – каже, – відбиватися від пропозицій познайомити його з чиєю-небудь черговою донькою, племінницею або просто колегою. Тим більше що Стаса вона наpoдила рано, так що в бабусі поки не прагне зовсім. І всi ображаються на неї, мало не у воpoги записують, як ніби це вона йому одружитися забороняє.

А ще кажуть, що виховала його інфантильним і що від спідниці своєї його не відпускає. І що ж їй тепер, сину їжу не готувати і сорочки не прати? Так він і так в ресторані часто вечеряє, а одяг може і в хімчистку здавати.

Читайте також: Недаремно я дiтям грошi надсилала, не марно гарувала на божевiльну Пенелопу i терпiла огиднi “сеанси кохання” з ненависним Демiсом. Все це тепер позаду, а мої дiти житимуть по-людськи. Тішилась я та не довго

На останньому сімейному святі в широкому колі родичів Ірину Михайлівну запитали: «А чому наш Стасик не одружиться?» – і це була єдина тема всього застілля, навіть про ювіляра забули.

Ірина Михайлівна, звичайно, пожартувала, типу законодавством у нас тільки нижній вік вступу в шлюб встановлений, а щодо верхнього законів поки не вийшло, але все це її порядком дістало.

А як ви вважаєте, чи повинні мами ось таких, які засиділися в наречених синів, до одруження підштовхувати?

You cannot copy content of this page