fbpx
Життя

Стоїть на колінах, і каже що кохає, каже, що ми єдина в нього сім’я, що він живе заради нас із сином, і ніколи в житті не піде на розлучення, не хоче нас втрачати

Мені 37 років, чоловікові 40, сину 10. У шлюбі 13 років.

Є квартира, заміський будинок, кожен має свій автомобіль, фінансових проблем немає.

Познайомились із чоловіком на роботі, вийшла заміж, вийшла з декрету на 4 роки і залишила роботу зовсім, бо часто хворів син.

Нещодавно мені розповіли мої друзі (колишні колеги), що у мого чоловіка на роботі (з колегою його теж) появилась спільна друга дитина. Я в цей час була у своїх батьків з сином все літо.

Я, звичайно, підозрювала, що щось не так з ним твориться, але те, що там друга сім’я…

Звичайно, у мене стрес, сльози, образа. Схудла за 3 тижні на 10 кг, почало випадати волосся.

Почала писати цій жінці, вона читає і не відповідає, потім і зовсім мене заблокувала, закрила сторінку із соцмереж і обмежила осіб, хто їй може писати.

Почала допит йому, він все заперечує!

Каже, що це брехня та підступи ворогів на роботі.

Старша дівчинка там (їй близько 5), копія нашого сина (встигла подивитися їх у соцмережах), молодший хлопчик ще поки не зрозуміло, на кого схожий, тільки появився.

Він і вона були в друзях один у одного, він пояснив це тим, що трохи її знає, адже працюють разом. Після всіх цих розбірок вони один в одного пішли і вона теж його, як і мене, заблокувала.

Він сказав мені, що дзвонив їй, нібито з’ясувати, як такі плітки могли і звідки піти?

За його словами, вона відповіла, що ми всі вигадали, і щоб він, більше не дзвонив і не писав, інакше будуть розбирання за участю її чоловіка тоді!

Він мені міг наговорити, звичайно, все що завгодно, набрехати, що завгодно. Ми з сином повернулися невдовзі додому, чоловік на нас чекав.

Я почала все це знову, всі розмови і порушила знову цю тему. Як житимемо далі? Як я можу йому після цього вірити? Адже він жодного доказу, що це брехня не привів мені.

Мене просто руйнує це все зсередини. Як абстрагуватися? Як йому повірити?

Стоїть на колінах і каже що кохає, каже, що ми єдина в нього сім’я, що він живе заради нас із сином і ніколи в житті не піде на розлучення і не хоче нас втрачати. Але я йому не вірю!

Ось і задумалася, що мені робити, як жити далі, як знову знайти спокій і щастя.

Порадьте, будь ласка, хоч щось.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page