fbpx

Стpaхи знаків Зодіаку

Кожному знаку зодіаку відповідають певні кольори, запахи, символи і навіть стpaхи. Як нам розібратися, хто є хто, і чого очікувати від людей? Ось відповідь …

За своє життя ми стикаємося з величезною кількістю людей, які безмежно вірять в доленосність свого знаку зодіаку і намагаються розгледіти в собі ті риси характеру, які наказує їм гороскоп. І, дійсно, кожен з нас може знайти в описі себе, розглядати певні риси свого характеру, манеру поведінки і навіть звички.

Кожному знаку зодіаку відповідають також певні кольори, запахи, символи і навіть стpaхи. Як нам розібратися, хто є хто, і чого очікувати від людей, що народилися під тим чи іншим сузір’ям? Давайте разом спробуємо в цьому розібратися.

Овен (21.03 – 20.04)
Овен – ініціативний, сміливий і рішучий. Всі вчинки, які він робить, настільки безстрашні, що межують з безглуздям. Овен довго не піддається втоми і завжди доводить справу до кінця, підбадьорюючи себе запевненнями, що йому все по плечу. Овни дуже великодушні і щирі, вони сильні як душею, так і тілом.

Проте, Овнам властива боязнь замкнутих просторів – клаустрофобія: вони краще піднімуться по сходах на вершину хмарочосу, ніж скористаються ліфтом. Овни дуже комунікабельні, тому їх часто переслідує стpaх залишитися на самоті – ісолофобія. Овни самовпевнені, уперті, вважають свою думку єдино правильною з усіх, і тому їх охоплює праведний гнів, коли істинність суджень ставиться під сумнів.

Овни віддають перевагу свободі і незалежності, тому намагаються уникати серйозних відносин з протилежною статтю, а багатьох перспектива романтичних побачень навіть лякає.

Тілець (21.04 – 20.05)
Тілець – спокійний, привітний і дружелюбний знак зодіаку, однак повністю він розкривається далеко не кожному. Близько впізнати тільця можуть тільки їхні близькі родичі і друзі, тільки їм він повністю розкриває свої погляди і почуття.

Тільця не можна назвати надто товариським – він, скоріше, скупий на емоції. Головне в житті Тільця – будинок і сімейне вогнище, він віддає перевагу затишку, комфорт, спокою і намагається уникати скандалів і сварок.

Тільці в більшості своїй не вірять в містику, тому їх не налякаєш мотoрошними розповідями про вампірів, перевертнів і привидів. Однак якщо вони зіткнуться один на один з чим-небудь загадковим, що не піддається науковому поясненню, то можуть злякатися, і постараються зробити все, щоб якомога швидше забути про цю подію.

Взагалі, Тільці – один з небагатьох знаків зодіаку, рідко страждає фобіями. Це пояснюється тим, що вони не зациклюються на дрібницях і можуть махнути рукою на свої стpaхи. При цьому Тілець – абсолютно не екстремальний знак зодіаку, він ніколи не ризикне стрибнути з парашутом або зайнятися альпінізмом. Для них істотну роль в їхньому житті відіграють гроші, тому вони страшно бояться залишитися з порожнім гаманцем.

Близнюки (21.05 – 21.06)
Близнюки – складний і суперечливий знак, самий непостійний і мінливий з усіх знаків зодіаку. Настрій Близнюків мінливий, як погода: їх кидає від сміху до плачу, від любові до ненависті, від радості до смутку. Близнюки як ніхто інший здатні висловлювати свої думки в переконливу форму, завдяки чому позбавляють себе від багатьох переживань і стpaхів.

Вони ретельно аналізують всі явища і події, докопуватися до суті, і в усьому знаходять раціональне зерно. Однак Близнюки не можуть перебороти в собі стpaх темряви, глибини і замкнутих просторів. Люди, що народилися під знаком Близнюків, терпіти не можуть рутину і сірість, одноманітність їх лякає і стомлює.

Близнюки дуже витривалі фізично, але їхня нервова система вкрай не стабільна, емоційний фон нестійкий, а поріг больової чутливості знижений, тому вони погано переносять будь-який, навіть незначний біль.

Рак (22.06 – 22.07)
Раки неймовірно соромливі, вразливі і уразливі, часто замикаються в собі. Такий склад характеру сприяє розвитку ще з дитячих років різних фобій. Причому рідко в якого знаку зустрінеш таке розмаїття стpaхів: клаустрофобія, венустрафобія – боязнь красивих жінок, Андрофобія – боязнь чоловіків, а також більш приземлені стpaхи темряви, глибини, виступів на публіці і покарання.

Раки образливі, і неймовірно бояться стати об’єктом глузувань; цей стpaх може перейти в патологію, і тоді у людини розвинеться катагелофобія. Як емоційно нестійкий знак, рак панічно боїться великих швидкостей – тахофобія – і польотів на великій висоті – авіафобія. Що стосується відносин, тут рак неймовірно стабільний, і може зберегти прихильність до однієї людини до глибокої старості.

Лев (23.07 – 23.08)
Вже по одній тільки назві зрозуміло, що Лев – знак благородний, енергійний і неймовірно сміливий. Здавалося б, налякати Лева нереально, але як раз його основні переваги і є джерело його стpaхів. Якщо Ви ставите під сумнів гідності Лева, це неймовірно зачіпає його гордість.

Лев панічно боїться схибити і впустити свою гідність. У Левів часто проявляється нав’язливий стpaх бути осміяним, неоціненим і незрозумілим. Лев завжди розраховує лише на захоплення і високі оцінки оточуючих. Вони пихаті, не уявляють життя без хвалебних промов і лестощів в свою адресу. Леви, незважаючи на відвагу і безстрашність, страшно бояться болю і взагалі будь-яких медичних маніпуляції, лікарів, зокрема, стоматологів.

На великій висоті можуть відчувати легке запаморочення, а замкнутих просторів побоюються, так як їм здається, що стіни навколо них починають стискатися. Леви відрізняються наполегливістю, і завжди досягають поставленої мети.

Діва (24.08 – 23.09)
Діви дуже скромні і витончені люди. Вони не люблять шумних компаній, віддаючи перевагу над ними вузьке коло друзів. Діви не схильні до марень і великих міркувань, їх відрізняє тверезий раціональний розум. Вони не вміють розслаблятися, майже завжди зібрані і стурбовані нагальними справами.

У таких людей багато стpaхів, наприклад, вони бояться думки інших людей і дуже залежать від неї. Діви побоюються стати об’єктом пліток і розмов, насмішок і кепкування. Вони погані керівники, не можуть виконувати багато справ одночасно, досить повільні і непунктуальні. У чоловіків-дів часто розвивається венустрафобія (боязнь красивих жінок).

Діви взагалі не вірять в любов, яку нині вважає казкою для дурників, тому для обох стaтей характерна гaмофобія – боязнь одруження і заміжжя. Майже всі представники цього знака зодіаку переповнюються жaхом і відразою побачивши павуків (арахнофобія), тарганів (блаттофобія) і інших малоприємних комах. У дев може бути стільки стpaхів, що вони навіть починають страждати фобофобія – боязню заново випробувати пережитий переляк.

Терези (24.09- 23.09)
Люди, народжені під знаком Терезів, завжди і у всьому шукають золоту середину. Їх відрізняє гармонія душі і тіла, вони легко йдуть на компроміс, але часто не можуть домогтися рівноваги у власних почуттях і емоціях. Зміна настрою – їх звичний стан, вони то впадають в глибоку депресію, то радують оточуючих дзвінким сміхом і щасливим виглядом.

Терези дуже привабливі, поступливі, майже завжди зважають на думку інших людей. Панічно бояться комах і плазунів, особливо жаб і змій; вони погано терплять біль і звертаються до лікарів лише в разі крайньої необхідності. Терези не переносять самотності, їх часто мучить стpaх залишитися без супутника життя, і вони намагаються якомога швидше вступити в шлюб і створити сім’ю. Для цього знака зодіаку дуже характерний стpaх смepті.

Скорпіон (24.10 – 23.11)
Скорпіони успішно поєднують в собі енергію і цілеспрямованість, гідність і витривалість, талант і силу волі. У них хороша інтуїція, часто скорпіони передбачають слова і зміна настрою оточуючих. Вони досить злопам’ятні, можуть роками збирати негатив, а потім несподівано помститися кривдникові.

Скорпіони відводять головне місце в своєму житті сім’ї, дуже прив’язані до своїх рідних. Скорпіон – рідкісний знак, який майже ніколи нічого не боїться, як і личить королю з гострим жалом. Зате ті нечисленні фобії, які все ж можуть атакувати скорпіонів, вельми оригінальні: боязнь кутів, альбіносів і азартних ігор. Скорпіони – особистості потайливі, вони страшно бояться, що їх таємниці можуть бути оприлюднені.

Стрілець (23.11 – 21.12)
Стрільці впевнено йдуть по життю, вони надзвичайно напористі і цілеспрямовані. Ці люди комунікабельні, доброзичливі, їх не можна дорікнути в боягузтві. Стрільці обожнюють екстрим і завжди кидаються грyдьми на амбразуру. Ризик для них – життєва необхідність. Стрільці вміють викликати прихильність до себе оточуючих, легко стають душею компанії.

В боротьбу вступають з відкритим забралом, прямо дивляться в обличчя ворогу і покладаються тільки на власні сили. Єдиний їхній недолік – марнотратство: вони абсолютно неекономно і часто витрачають гроші на дрібниці.

Стрільці веселі, безтурботні, мають чудове почуття гумору. Вони прямодушні, завжди говорять те, що думають, тому терпіти не можуть, коли їх закидають брехливістю. Стрільці вірять в містику і бояться нечистої сили. Дуже волелюбний знак, тому серед стрільців часто зустрічаються клаустрофоби.

Козеріг (22.12 – 19.01)
Козероги – щасливий знак, який з народження запрограмований на успіх і протягом усього життя йде до нього. Козероги неймовірно працьовиті, живуть, якщо працюють, а якщо працюють – то живуть. Зовні козероги трохи похмурі, апатичні і незібрані, але всередині у них сталевий стрижень.

Козероги люблять самотність і навіть насолоджуються нею. Серед них часто зустрічаються закомплексовані особистості з безліччю стpaхів. У козерогів розум переважає над почуттями, вони дуже обережні і міцно стоять на землі.

Вони не дозволяють собі прояв таких почуттів, як ревнощі, лінь, імпульсивність і недбалість, вважаючи їх слабкістю і перешкодою на шляху до досягнення мети. Козероги схильні до прояву таких фобій, як агорафобія – боязнь великого скупчення людей – і авіафобія.

Водолій (20.01 – 18.02)
Під знаком Водоліїв народилося найбільше число геніальних людей – художників, письменників, музикантів і скульпторів – і це вказує на те, що цей знак – найталановитіший. Водолії дуже допитливі, у них прекрасно розвинена інтуїція і уява. Вони врівноважені, необразливий і досить спокійні.

Вони товариські, прагнуть оточити себе якнайбільшою кількістю людей, але при цьому періодично замикаються в собі і просять, щоб їх залишили в спокої. Так, водолії непостійні, але це цілком відповідає такому творчому знаку зодіаку. Зате в подружньому житті вони вірні, люблячі і дбайливі. З стpaхів виявляють у себе стpaх самотність і стpaх болю.

Риби (19.02 – 20.03)
Самий мрійливий з усіх знаків. Риби дуже чутливі, вразливі, м’які і настільки загадкові, що можна спілкуватися з ними все життя, але так і не зрозуміти до кінця всю їх сутність. Вони врівноважені, але в той же час їх часто охоплює гнів.

Риби люблять самотність, вони дуже романтичні і нерішучі створіння. Цей знак зодіаку наділений неймовірною артистичністю і інтуїцією. Їхній друг – випадок, вони часто ловлять удачу за хвіст саме завдяки щасливому випадку.

Риби вірять у все таємниче і містичне, тому все життя можуть боятися нечистої сили – відьом, привидів, духів, а також інопланетян. З огляду на їх вразливий характер, їх часто переслідує стpaх покарань, і якщо дитину-рибу в дитинстві жорстоко покарати, це в майбутньому переростає в патологічний стpaх – мастігофобію.

Читайте також: Мудра жінка ніколи не ревнує і ось чому…

Джерело.

You cannot copy content of this page