Страсний або Великий вівторок: дві важливі справи, які потрібно зробити в цей день кожному

На другий день Страсного тижня православні віруючі згадують проповідь Сина Божого в храмі Єрусалиму.

Традиційно підготовка до Світлого Великодня починається заздалегідь. Настав останній і найважливіший тиждень Великого посту — Страсний тиждень. У наступні сім днів віруючим слід згадати про останні дні життя Сина Божого і мученицьку кару, яка наздогнала Спасителя.

19 квітня православні християни відзначать Великий вівторок – день, коли церква згадує проповідь Ісуса Христа в Єрусалимському храмі. Ось що обов’язково потрібно зробити у Великий вівторок, щоб отримати благословення Господа та захистити від бід себе та своїх близьких.

Насамперед слід пам’ятати, що триватиме Великий піст. Тому необхідно дотримуватися обмежень у харчуванні та виключати продукти тваринного походження. У Великий вівторок священнослужителі рекомендують вживати сирі фрукти, овочі або овочеві салати без олії. З напоїв рекомендується лише вода чи чай.

Як і в інші дні Страсного тижня, у Великий вівторок потрібно вимовляти молитви. Цього дня рекомендується молитися за прощення гріхів, просити про здоров’я та сімейне благополуччя. Вимовляти молитовні тексти можна в храмі перед іконами святих або в домашніх умовах.

Щоб наступний рік пройшов у добробуті та достатку, у Великий вівторок необхідно робити добрі справи. У цей день потрібно подавати тим, хто просить у храмів, допомагати нужденним, надавати допомогу близьким. Відмовити у допомозі та підтримці 19 квітня – великий гріх.

До Великодня всі домашні справи повинні бути завершені. Почати прибирання можна вже у Великий вівторок. У цей день необхідно ретельно прибирати в будинку та позбавлятися старих речей. Прибирання житла перед Великоднем це важлива традиція. Таким чином ви не тільки упорядковуєте будинок, але й позбавляєтеся проблем і фінансових труднощів. Вимовляти молитви 19 квітня найкраще вже після генерального прибирання.

Фото ілюстративне