Страви, які не рекомендується повторно підігрівати. Беріть на замітку

Страви, які не рекомендується повторно підігрівати.За матеріалами:Рівне 1

Деякі продукти, приготовлені один раз, при повторному розігріві не тільки втрачають корисні речовини, але і стають шкідливими.

1.Буряк. Втрачає всі свої вітаміни під час термічної обробки. Якщо ви хочете, щоб цей овоч приніс вам користь, а не тільки збагатив раціон клітковиною, краще використовувати його в холодному вигляді.

2.М’ясо. Якщо повторно розігрівати м’ясну страву, то легко засвоювані білки почнуть руйнуватися.

Читайте також:Газдині на замітку! 20 продуктів, які не варто зберігати в холодильнику

Оскільки м’ясо відноситься до продуктів, які довго перетравлюються організмом, без таких білків, воно перетворюється  в зовсім небезпечний продукт. Якщо гріти м’ясо знову і знову, можна заробити метеоризм.

3.Гриби. Історія, схожа з тим, що відбувається з м’ясом, адже і гриби мають в своєму складі білки. Раніше приготовані гриби медики радять вживати в холодному вигляді. Тим більше, їх смак залишається колишнім.

4.Курячі яйця. Повторна обробка страв з курячими яйцями прибере з їх складу корисні мікроелементи і посприяє появі канцерогенів. В результаті замість користі ви отримаєте шкідливий продукт.

5.Картопля. Картопля багата на крохмаль, і ця речовина благотворно впливає на наш організм, усуваючи xoлecтepин.

Але при повторному нагріванні крохмаль розпадається, а без нього картопляне блюдо стає, як мінімум, марним. Беріть на замітку!