fbpx

“Сукня помсти” – найзнаменитіша сукня принцеси Діани: таємницю розкрито

Після 20-річчя трaгічної загибелі принцеси Діани з’явилося безліч сенсаційних фактів про особисте життя королівської сім’ї, які приховувалися від усіх роками. Так, сьогодні всі обговорюють історію “сукні помсти”, одного з найвідоміших нарядів Леді Ді.

У 1994 році на вечірці журналу Vanity Fair в лондонській галереї сучасного мистецтва The Serpentine запрошені прийшли в захват, коли з’явилася головна зірка вечора принцеса Діана в ефектній чорній сукні, створеній грецьким дизайнером Христиною Стамболіан.

У цей вечір наближені Леді Ді були в легкому здивуванні через її вибір, так як спочатку планувався зовсім інший наряд від Valentino. І мотиви цього вчинку стали відомі лише через багато років. Так, принцеса Діана вирішила надіти цю сукню після того, як її чоловік принц Чарльз офіційно зізнався в інтрижку з Каміллою Паркер-Боулз, але ж наряд до цього прочекав свого часу цілих 3 роки.

Сукня, приголомшуюче уяву шириною і глибиною дeкольте, силуетом в обтяжку, довжиною вище колен- таке вбрання для дружини спадкоємця британської корони було просто немислиме.

Сукня-помста, сукня-скандал ..
Що ж послужило приводом?
А здогадатися легко.
Чорна тінь цього шлюбу – Камілла Паркер-Боулз.

В той день Діана дізналася про роман свого чоловіка з його старою любов’ю.

Читайте також:

Джерело.

You cannot copy content of this page