Сумісність імені Анастасія, значення, походження

Анастасія (простий. Настасея і Анастасея, розм. Настасья і Настасия) – жіночий варіант чоловічого імені Анастасій (Анастас). Значення імені Анастасія: повернута до життя, воскpесiння, відроджена, воcкресла, що воcкрешає, пoвстала, відроджена до життя.

Іменам, їх звучанням і змістом часто надається дуже велике значення. У релігійній традиції дітей називали по даті їх народження в іменини, які були пов’язані з кимось із святих.

Зараз у не релігійних батьків є велика свобода, можна назвати дитину як заманеться, і батьки намагаються вибрати гарне, незвичайне і в той же час благозвучне ім’я. У психологів є теорія, що ім’я дійсно впливає на характер людини, але не містичним чином, а через сприйняття інших людей. Пише a-yak.com

Значення імені

Що означає ім’я Анастасія — воно спочатку прийшло до нас із Греції, в перекладі воно означає «вocкpесла». Раніше це ім’я було популярно в царської династії, та й у простих людей також користувалося попитом. Іменини Анастасії ввели в честь римських великомучениць, які виявляли милосердя і пoстpаждалих за свою віру.

Що означає ім’я Анастасія в характері його власниці

Вона товариська і відкрита, душа компанії і центр загальної уваги з раннього дитинства. Вона мрійлива, любить казки, особливо про прекрасних принцес.

Анастасія може бути лінива, вона з небажанням береться за побутові справи і господарство, при цьому вона вміє готувати і добре справляється з прибиранням, але робить це під настрій.

Анастасія іноді сприймається як холодна і егоїстична, частково це правда, для неї її власне Я, її бажання, потреби важливіше інших людей, за рідкісним винятком найближчих людей.

Читайте також:Енергетично сильні жіночі імена і їх значення

Вона завжди сама-сама і красива і розумна, в першу чергу для себе, а ті хто з цим не згоден викликають у неї вкрай негативні емоції.

У навчанні і роботі вона старанна. Справляє враження  надійої людини. Завжди виправдовує очікування.

Анастасія здатна аналізувати, вона може прорахувати ситуацію наперед, подумавши і про свою вигоду, часто в прийнятті рішень вона посилається на інтуїцію.

Найкраще їй підходить творча діяльність і сфера спілкування, прагнення до уваги роблять її хорошою актрисою або танцівницею, вона здатна стати журналісткою або телерепортером, стюардесою, а також вона непогано справляється з дітьми і може працювати вчителем або вихователем.

У бізнесі її особисті якості також можуть привести до успіху.

Вона наполеглива, горда і ці якості допомагають їй пробиватися до своєї мети і досягати бажаного.

Настрій її хитке і легко мінливе, іноді навіть дрібниця може викликати у неї бурю емоцій.

Анастасія кілька безтурботна і неуважна до деталей, через такі упущення у неї бувають неприємності. Легко може забути важливу річ, запізнитися, але не стане переживати через це.

Анастасія — людина настрою, вона часто йде на поводу у своїх емоцій, приймає поспішні рішення, не думає про наслідки. Свої бажання для неї важливіше чужих.

У Анастасії живе дух протиріччя, вона любить посперечатися, іноді навмисне зробити щось наперекір. Це виражається і в показною самостійності.

У неї добре розвинена уява, але в той же час вона довірлива.

Вона добре підлаштовується під людей і ситуацію, добре адаптується до нових умов. Викликає у людей довіру, легко встановлює контакт і ділові відносини.

Що означає ім’я Анастасія для майбутніх батьків — якщо ви вирішили назвати дочку Настею, будьте готові віддавати їй усі вашу увагу, вона буде добре вчитися, але вдома можливо буде ледачою і не завжди акуратною, тому працьовитість їй необхідно прищеплювати з самого дитинства.

За нею необхідно доглядати практично постійно, стежити щоб вона не потрапила в неприємності, не забилася і не зaхвoріла. Але вона буде вас радувати малюнками, віршами та й просто своєю життєрадісністю і активністю.

Сумісність імені Анастасія

Анастасія рано виходить заміж. Вона дуже чутлива,  завоювати її серце неважко. Анастасія вибирає впевненого і сильного чоловіка. Вона дбайлива і вірна дружина, хороша господиня.

Присвячує себе дітям і родичами.

Хороша сумісність імені Анастасія з Володимиром, Семеном, Борисом, Павлом, Костянтином, Віктором, Олегом, Денисом. Складним буде шлюб з Віталієм, Станіславом, Вадимом, Філіпом, Миколою.