Сумісність у парі Близнюків з іншими. Ці два знаки зодіаку можуть бути щасливими разом

Відносини Близнюки Овен

Зазвичай це дуже щасливе поєднання. Овен – сильна, авторитетна особистість, яка може забезпечити безпеку і стабільність тендітним Близнюкам. Він намагається допомогти здійснити всі його мрії, а Близнюки заохочують Овна в його кар’єрі. Ці два знаки зодіаку можуть бути щасливими разом.

Відносини Близнюки Близнюки

Чарівнішої пари, напевно, не знайдеш. У них багато друзів разом, і вони можуть чудово розважатися. Шлюб для них – це розвага і гра. З іншого боку, хоча це з’єднання може бути дуже приємним для обох сторін, воно може дуже швидко втратити свою стабільність. Це залежить від сили їхньої любові.

Відносини Близнюки Рак

Рак найкраще почувається вдома і не заважає йому замкнутися перед рештою життя. Близнюки цього зовсім не хочуть. Вони хочуть розважатися в суспільстві і не бути замкненими в своєму будинку. Життя швидко стає для них нестерпним. Хоча вони дуже емоційна пара, навряд чи їхні стосунки триватимуть довго. Однак це залежить від взаємної толерантності.

Відносини Близнюки Лев

Закохана пара, яка дуже любить один одного. У той час як Лев любить спочатку серцем, Близнюки люблять розумом. Проблеми можуть виникнути, якщо Близнюки почнуть загравати і зосередитися на інших. Це, звичайно, турбує самолюбство і він починає втрачати довіру до такого партнера. Ці два знаки прагнуть до емоційного життя. Тому, якщо вони можуть піднятися над деякими якостями партнера, вони можуть це зробити разом

Відносини Близнюки Діва

Обидва контролюються планетою Меркурій, тому вони мають майже рівний доступ до життя. Але, мабуть, на цьому їхня схожість закінчується. Критика Діви нестерпна для життя Близнюків. Це в свою чергу перешкоджає холодності цього знаку. Діва точно спланувала, як поводитись. Близнюки люблять спонтанність і грайливість. Згодом вони набриднуть Дівам і втечуть в чужі обійми.

Відносини Близнюки Терези

Вони розуміють один одного особливо інтелектуально. Представникам обох знаків часто важко контролювати свої емоції. Однак якщо кохання стане для них світом, вони можуть створити ідеальну пару, у якої є спільні інтереси, хобі та друзі. Вони чудово розуміють один одного. Їхнє спільне життя ніколи не буде нудним. Це ідеальне поєднання, тепла і щаслива подружня пара.

Відносини Близнюки Скорпіон

Уява Близнюків і енергія Скорпіона можуть стати хорошим поєднанням для спільних стосунків. Вони розуміють один одного з пів слова, але це ще не все. Близнюки хочуть жити насиченим життям у суспільстві, але не зі Скорпіоном, який орієнтується на свою самореалізацію. Скорпіон чуттєвий, вимогливий, ревнивий і непохитний. Близнюки непередбачувані, повітряні, поверхові, безтурботні і мінливі. Близнюки люблять суспільство, Скорпіон любить приватність і цілеспрямований. Близнюки не знають, чого хочуть, і дозволяють захоплюватися життям. Ці два знаки зодіаку, ймовірно, створять досить складні стосунки, які можуть тривати недовго.

Відносини Близнюки Стрілець

Це знаки, які дуже привабливі один для одного. Обидва невтомні, непостійні і нещирі в спільному житті. Близнюки схильні критикувати поведінку Стрільця в усьому. З часом вони можуть розчаруватися. Їх сильна сторона в тому, що вони обидва невибагливі. Їхнє кохання зазвичай починається дуже імпульсивно, але може закінчуватися день у день. Разом вони можуть утворити гармонійний шлюб, але зробити це доведеться обом.

Відносини Близнюки Козеріг

Вони мають різну природу. Сатурн, який керує Козерогом, може бути в суперечності з Меркурієм, правлячою планетою Близнюків. Близнюки зазвичай прості, люблячі люди, а Козеріг повільний, відданий і обережний. Його природа може почати набридати. Навпаки, його дратує нестабільність Близнюків. Це складна любов, яка вимагає терпіння.

Відносини Близнюки Водолій

Уран, правляча планета Водолія, сповнена несподіванок і раптових змін. Це ідеально підходить Близнюкам. Близнюки можуть підкорятися Водолію і це їм не заважає. Вони можуть пережити багато приємних речей. Вони обоє люблять компанію, вони не надто ревнують один одного і люблять спілкуватися. Водолій може тримати під контролем мінливість Близнюків, не відчуваючи втрати свободи. Крім того, між ними існує сильний потяг. Ця пара може створити чудові стосунки і захоплюючу дружбу.

Відносини Близнюки Риба

Риби занадто емоційні для Близнюків. Своєю нестійкістю і поверховістю вони шкодять Рибам. Близнюки люблять грати, але Риби чутливі і сприймають все занадто серйозно, що створює атмосферу підозрілості і недовіри. Хоча між ними може бути сильна любов, ця нестабільність може зруйнувати все. Це відносно ризикований зв’язок.