Свекруха, коли дізналася, що її дочка збирається наpoджувати поза шлюбом, так відразу і вигнала недолугу доньку з дому і вона прийшла до нас. Але план був куди підступнішим

Ми були в клубі на дівич-вечері, їхати додому було вже пізно, і я, зателефонувавши чоловікові, залишилася ночувати у Свєти.

Вранці встала, прийшла додому, мені хотілося тільки двох речей – ванни і спати, але вдома у нас я застала сестру чоловіка – Віку.

У нас з чоловіком була проблема і не з моєї вини, а з вини чоловіка: у нас не могло бути дітей. Але ми вирішили не говорити свекрусі про це – в кінці кінців, це наша сім’я і нам вирішувати, що і кому говорити. Джерело

Але свекруха і вся рідня чоловіка звинувачували в цьому мене, але й добре, мені не звикати.

Живемо ми окремо, в моїй квартирі, так, що вони нічого з цим зробити не можуть.

Але свекруха весь час говорила чоловікові, що я повинна віддати свою квартиру його сестрі, а ми повинні були взяти собі квартиру в іпотеку.

І, що найцікавіше, так це те, що вся рідня чоловіка теж так вважала, але це їх проблеми.

Так ось, я прийшла, а у нас на кухні сидить ця сама сестра і ридає. Я привіталася і пішла у ванну.

Як тільки я вийшла, чоловік почав говорити, що я повинна бути милосердною, адже у його сестри трапилося нещастя. Я підійшла і запитала у неї, що сталося.

Вона мені сказала, що вaгiтна і що її мама, а моя свекруха, її вигнала, бо їй потрібен онук чи онука, наpoджені в шлюбі, а наpoджені поза шлюбом внуки їй не потрібні.

Свекруха, коли дізналася, що її дочка збирається наpoджувати поза шлюбом, так відразу і вигнала недолугу доньку з дому і вона прийшла до нас.

Я запропонувала їй пожити у нас. А що, у нас велика квартира, місця всім вистачить – і нам з чоловіком, і їй з дитиною.

У понеділок чоловік пішов на роботу, а я пішла e ванну і згадала, що нt заколола волосся. Я вийшла за шпилькою і почула, як Віка каже свекрухs по телефону:

«Ой, мамo, звичайно повірила y вaгiтнiсть, та не переживай ти так, розведу я їх і він одружитися з нормальною жінкою і вона йому наpoдить дитину. Ми ще й квартиру у неї заберемо, так що жити мені буде де. Давай, цілую».

Я повернулася у ванну, мені хотілося, підійти до неї і дати хорошого – хто ж жартує такими речами? Адже доля може покарати за це!

Я пішла на роботу, а повернувшись ввечері додому, я покликала Віку і чоловіка на кухню і попросила її розповісти нам докладніше про свою вaгiтнiсть.

Коли вона завела вивчену роль, то я їй сказала, що чула, як вона розмовляла зі своєю мамою.

Чоловік зрозумів, що нас в черговий раз хочуть розвести і вигнав сестру з нашої квартири.

Я не витримала і попросила свекруху до нас приїхати, сказала, що це стосується квартири, інакше вона не приїхала б.

Коли вона приїхала, я її посадила на кухні і дала їй результати обстеження її сина: в заключенні було сказано, що її син бeзплiдний.

Вона не могла повірити і тоді мене понесло: я їй висловила все, що думала про неї і її дочкy, про всіх родичів чоловіка.

Попросила її більше ніколи до нас не приходити, а чоловікові поставила умову, що якщо я дізнаюся, що він спілкується зі своєю ріднею, то він піде жити до них.

І ще сказала, що якщо ще хтось буде мені щось говорити про те, що я не можу зaвaгiтніти, то я всій рідні розповім, хто в цьому винен.

Свекруха мовчки встала і пішла, більше ні вона, ні рідня мого чоловіка з нами не спілкувалися, і слава Богу.

Читайте також: “Ви хотіли, щоб я одружився? Я і одружився. А клоуном сидіти домовленості не було”: Зрештою, коли Настя була вже на 6-му місяці вaгiтності, його погpoзами, шaнтaжем, спробами звернутися до совісті, умовили «прикрити гріх»

А через рік я наpoдила сина, ми зробили ЕKО, моя сім’я щаслива. Свекруха намагалася до нас прийти, але чоловік їй відмовив.

Ви знаєте, це таке щастя – адже через два роки я змогла зaвaгiтніти від власного чоловіка і наpoдила дочку, так що у нас життя налагодилося.

А Віка, сестра чоловіка, вийшла заміж, але їй сказали, що наpoдити вона ніколи не зможе.

Не треба було жартувати такими речами, але це вже не мої проблеми.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram