fbpx

Свекруха постійно напрошується в гості з ночівлею на 2-3 дні, зазвичай я не відмовляю, але якщо відмовляю, вона на мене ображається

Я одружена вдруге. Мій чоловік дуже прив’язаний до своєї матері. Свекруха в принципі не стара жінка, 50 років, у розлученні, практично не працює, нещодавно звільнилася.

Єдиний її дохід – до неї ходить школяр молодших класів робити домашні завдання, і ми щомісяця їй допомагаємо, це при тому, що у нас маленька дитина (4 місяці).

Живемо ми окремо, вона у передмісті, ми у місті на моїй території, чоловік на вихідні їздить до неї і я не проти, але періодично її стає багато у моєму житті.

Цього літа вона розлучилася зі своїм чоловіком і активізувалися, почалися капризи, вимоги, істерики, поводиться з моїм чоловіком як маленька, та й раніше, якщо вона не має стосунків, вона себе так поводила.

Мені навіть здається, що свекруха сприймає сина як свого чоловіка. Вона хоче все, що є в мене. Наприклад, ми взяли новий пилосос, їй теж потрібно, того року справили мій ювілей (на зароблені мною гроші та гроші, які мені подарували) вона заявила, що і їй обов’язково треба справити ювілей, причому на гроші сина.

Чоловік подарував мені золотий набір на день народження доньки, так вона тепер каже, що їй ніхто і ніколи не дарував золото, зате ми подарували їй спальний гарнітур, який коштував у 2 рази дорожче!

А найприкріше, що чоловік ведеться на це все.

У неї є ще 2 дочки, які дзвонять у свята і приїжджають максимум раз на місяць. Усю відповідальність за себе вона скинула на мого чоловіка та мене.

Мій чоловік теж молодець, завжди їй допомагає. Нещодавно запропонував продати мамин будинок у передмісті та купити квартиру під нами, в одному під’їзді.

Або ще ситуація: запропонував мені вийти на роботу, а за дитиною стежитиме його мама, а ми їй за це платитимемо.

Все б нічого, але тоді ця жінка оселиться у нас на віки вічні. Я так припускаю, що це її ініціатива та бажання зі мною жити, а чоловік – провідник.

Свекруха постійно напрошується в гості з ночівлею на 2-3 дні, зазвичай я не відмовляю, але якщо відмовляю, вона на мене ображається.

Намагалася розмовляти з чоловіком, він ніби розуміє, але в той же час це його мати і він не хоче її засмучувати.

Не хочу сваритись ні зі свекрухою ні з чоловіком, але, як бути, не знаю.

Ця ситуація неймовірно дратує. Загалом свекруха до мене ставиться непогано, та й сама вона людина непогана, але дуже нав’язлива.

Підкажіть, як бути?

Як змінити своє негативне ставлення до неї?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page