fbpx

Свекруха прямо так її і запитала: «Аня, ти що, соромишся своїх батьків? Ми були про тебе кращої думки »

Живемо ми в маленькому містечку, діти роз’їхалися відразу ж після закінчення школи. Син уже одружений, часто до нас приїжджає, привозить на все літо дітей. А ось дочка спочатку приїжджала часто, але коли познайомилася з хлопцем і вони стали жити разом, то тепер тільки дзвонить нам, постійно говорить, що немає часу приїхати.

Ми люди прості, живемо по простому, в нас старенький ремонт. Я спочатку думала, що вся справа в цьому, і Аня не хоче поки знайомити нас із Сергієм. Але коли вона сказала, що вони вирішили одружитися, ми поїхали до них, щоб познайомитися і з майбутнім зятем, і його батьками, та й про весілля поговорити.

Дочка зустріла нас ще на вокзалі і сказала, щоб ми вели себе не так, як звикли вдома, а найкраще мовчали, щоб не наговорили зайвого, особливо батько. Я не могла зрозуміти, в чому справа, поки не познайомилася з майбутніми сватами, і тоді мені стало ясно, що дочка нас просто соромиться, а запросила приїхати лише за наполяганням Сергія. Він-то розумів, що батьки повинні познайомитися між собою, раз ми тепер будемо родичами. Відразу стало зрозуміло, що свати у нас багаті і дуже інтелігентні люди. Посиділи, поспілкувалися і вже перед самим від’їздом, Аня сказала, що зателефонує і скаже, коли весілля.

Але запрошення на весілля ми не дочекалися. Як потім з’ясувалося, дочка сказала і чоловікові і його батькам, що ми не приїдемо, так як захворів батько. Коли на весілля приїхали син з невісткою і запитали, де батьки, їм Аня зізналася, що не повідомила нас спеціально, щоб ми її раптом перед такими гостями виглядом не зганьбили. Це чув і Сергій і сказав уже своїм батькам, а ті просто не очікували такого, і навіть подумати не могли, що їх невістка може так вчинити. Свекруха прямо так її і запитала: «Аня, ти що, соромишся своїх батьків? Ми були про тебе кращої думки ».

Це вже нам син потім розповідав, обурюючись, що ми виховали егоїстку. Завжди все краще їй, вона ж дівчинка, платили шість років за навчання в університеті і тепер, коли у неї і престижна робота, і чоловік із забезпеченої сім’ї, ми стали не потрібними. І ось дочка зателефонувала, що свати і вони з чоловіком збираються до нас в гості, так нібито вирішила її свекруха, і я тепер просто не знаю, як себе вести, і про що з ними говорити. Мені просто соромно перед цими людьми і за себе, і за свою дочку.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page