Свекруха скористалася моєю ванною. Розчісується вона, а волосся на гребінці і залишається. Я дивлюся і не розумію, в чому справа. Підходжу ближче і просто відчуваю знайомий до болю аромат. Тоді навіть мені її стало шкода

Свекруха живе далеко. Ну як далеко, три години їзди на машині. Раз в 2-3 тижні вона з чоловіком, приїжджають до нас в гості з ночівлею. І завжди лізе митися у ванну. Я все думала, ну як так можна. Невже ти забруднилася в дорозі, що тобі прямо просто необхідно залазити у ванну, в гостях?

Але, як потім виявилося, свекруха просто хоче користуватися моїми речами. Митися моїми шампунями і навіть поклала око на мою мочалку, яку я тепер від гріха подалі, ховаю, перед її приїздом. Загалом, розповідаю:

Приїхала мама: – Ой, а можна я у ванну, покажи мені свій шампунь і бальзам.

Я користуюся різними шампунями і бальзамами, в основному професійними, свекрухі часом важко відрізнити де що. Крім цього, у мене стоять всякі маски для обличчя, для волосся. Скраби, тоніки і багато іншого. Напевно, кожна дівчина мене зрозуміє). Я показую рукою на все це добро, кажу: – Он там все стоїть, як ніби ви не знаєте.

Ну правда. Мільйон разів вже плавала в моїй ванні і вдає, що вперше. Дратують такі моменти. Забула уточнити, я перукар, волосся своє люблю і доглядаю за ними дуже ретельно. Тому на голові у мене розсип блискучогоі здорового волосся, я блондинка. Свекруха теж пофарбувалася в блондинку, але у неї на голові жовта солома. Тому, вона думає, якщо один раз помиє волосся моїми засобами, то у неї стане розкішний блонд.

Помилася вона і виходить. Вся в рушниках, що мене теж дратує. Ти в гостях, ну одягнися одразу, що за вигляд то. Дорослий син сидить і вона фея виповзає в рушниках. А тут я дивлюся, щось не те. Вона розчісується, а волосся то у неї на гребінці і залишається. Я дивлюся і не розумію, в чому справа: – Вам що так волосся спалили чи що? Чому воно так ламається.

– Я не знаю навіть.

Я підходжу ближче і просто відчуваю знайомий до болю аромат. Виявилося, що вона замість маски для волосся нанесла крем депілятор. Це смішно, але в той момент, мені стало страшно!

Я кажу, ви навіщо хапаєте і навіть не читаєте те, чим ви користуєтеся? А якби це кислота була б? Добре ще хоч потримала недовго, але все одно волосся довелося оформити в більш менш пристойну стрижку. З тих пір свекруха перестала митися у мене! Хоча навіть мені її волосся дуже шкода, але треба ж дивитися, що ти береш.