Свекруха в квартиру тихенько, чує, що голоси лунають. Вона в кімнату така зайшла. А там … А там таке, що вона прям на порозі на підлогу і осіла. Невістонька, зміюка підколодна, на дивані валяється з сином її. Та не з тим сином, який їй чоловік вінчаний, а з іншим, що на два роки молодший

Жінка одна з візитом до невістки вирушила. З раптовим. І не з візитом, а з ревізією навіть. Серед білого дня прямо. Розсудила, що невістка на роботі має бути і в папірцях своїх копирсатися. А вона прийде так своїми очима і подивиться, як та господарство веде, значить. Ключик-то від квартирки у ній був. Адже подзвониш якщо та попередиш про те що в гості зібралася, так та ж обов’язково прибере. Ось і спробуй дізнайся, як воно насправді-то. А так усі таємниці про засранку цю дізнатися можна. І чим синочку годує теж.

І ось входить вона в квартиру тихенько, чує, що голоси лунають. Вона в кімнату така зайшла. А там … А там таке, що вона прям на порозі на підлогу і осіла. Невістонька, зміюка підколодна, на дивані валяється з сином її. Та не з тим сином, який їй чоловік вінчаний, а з іншим, що на два роки молодший.

А ця така з дивана їй заявляє нахабно. Що, мовляв, якби нишком по чужих хатах-то не шаталася і не була б цікавою такою, так і дихала зараз рівно. А син їй і видав так гонорово, що треба б їй забути що бачила щойно. І нікому про навіть не заїкатися не те щоб словом, а й подихом навіть. Тому як балакучість їм тільки боком всім вийде. У самого ж теж дружина є, та й дітки в сім’ях обох підростають. Пошкодувала б ти хоч онуків-то. Нас-то, ясна річ, тобі жодного разу не шкода.

Встала свекруха абияк та й прибралася геть. Не до ревізій їй було. Додому притяглася і аж трясеться вся. Ну чоловікові своєму все як є розповіла. А той їй те, що син нещодавно сказав повторив ну прям слово в слово. Бач, каже, поліція моралі знайшлася яка. Їхня то справа, а наша, мовляв, бабоа, онуків няньчити.

Та нікому нічого і не сказала. Навіть подружкам своїм заклятим. З дідом-то хотіла обговорити неподобство це. Так той замовкнути їй сказав прям як відрізав. Через місяць десь і день народження настав у неї. А у них заведено було всією сім’єю з приводу подій таких збиратися. Ну і прийшли всі в гості-то. З подарунками та квітами.

Дивиться вона як невістка старша, та що зміюка підколодна, синочку обманутому салатик підкладає та воркує щось, так і вирує у ній все всередині прямо. Дивилася вона, дивилася так і не стрималася. Заголосила прямо. Що, мовляв, сидите тут такі щасливі, а й не знаєте, який навколо вас обман лютий твориться!

Дід-то її під столом ногою штовхнув так крики ї на жарт звести спробував. Ніяк, мамо, в супермаркеті ваги неправильні попалися? А та взяла та й виклала всю правду-то. Ну і вечір їх томний на тому і завершився. Молодша невістка старшій у волосся вчепилася, а дід на кухню метнувся ножі ховати.

Мати на сину старшому повисла. Онук з онукою в рев вдарилися з переляку. А молодший матері спокійно так і каже. Це все, мовляв, чого хотіла, сповна отримала?

Свекруха тепер подружкам своїм скаржиться, що дітки самі непристойне творять, а її крайньою зробили. Ті-то їй звичайно співчувають. А за очі перешіптуються, що нічого було в справи чужі лізти-то.

Фото ілюстративне з вільних джерел