fbpx

Свекруха вижила вaгiтну невістку, але відплата не забарилася, тепер вона з мегери у покірну прибиральницю перетворилась

На одній із зустрічей з друзями я познайомилася з майбутнім чоловіком Ігорем. Тоді він просто підійшов до мене і запропонував піти з вечірки і трохи прогулятися. Я погодилася.

Після кількох місяців таких зустрічей, прогулянок, походів у кіно і романтичних поцілунків, Ігор зважився зробити пропозицію.

На той момент він жив у квартирі з мамою, а я знімала житло. Після весілля Ігор запропонував мені переїхати до нього. І тут почалося.

Як виявилося, свекрухі я категорично не підходжу. На її думку, я все робила не так. Вона постійно дорікала мені, що її синові приділяється мало уваги, що я погано його годую, неякісно прасую сорочки і в цілому веду себе як погана дружина і господиня-недотепа.

Найнеприємніше, що всі ці слова не мали нічого спільного з правдою! Ігор завжди у мене виглядав бездоганно, я балувала його ласощами, та й взагалі старалася як могла.

Рік я безуспішно намагалася завоювати прихильність свекрухи, а потім просто перестала звертати на неї увагу. Нехай говорить, що хоче.

Одного разу, напередодні Нового року, ми планували з чоловіком, як проведемо свята. Було вирішено йти до друзів, свекруху про це ми відразу попередили. В той день ми поїхали в гості, все йшло за планом.

Раптом подзвонила чоловікові його люба матуся і повідомила, що дуже погано себе почуває і потребує його допомоги. Ігор сказав, що він їде до мами, а мені запропонував залишатися у друзів і чекати. В цілому я була не проти, хоча якась тривога вже тоді з’явилася в моєму серці.

Минув тиждень! За цей час ми лише кілька разів зідзвонювалися. Ігор казав, що йому ніколи розмовляти, мамі погано тощо. Він просив мене припинити надзвонювати, а просто дочекатися, поки він приїде. Пройшов ще тиждень, і їхати довелося мені.

Звичайно, виявилося, що свекруха не така вже й хвора. Просто, мабуть, їм удвох з сином було так добре без мене.

Через кілька місяців я дізналася, що чекаю дитину. Коли про вaгiтність повідомила свекрухi, та миттєво підняла скандал. Вона сказала, що це в їхні з сином плани не входило!

Найогидніше — Ігор підтримав свою матір і одразу видав, що не готовий ставати батьком. Він навіть сказав, що наш шлюб був великою помилкою!

Звичайно, я одразу зібрала свої речі і пішла. Вся в сльозах і повному розпачі я поїхала до своєї мами. Благо, декрет у мене вже був оформлений.

Після народження доньки чоловік спілкуватися з нею відмовився. Але аліменти присилав, тут нічого не скажу. Всі рекорди побила свекруха, яка сказала, що у неї немає і ніколи не було ніяких онуків! Мені було дуже прикро за дочку в той момент, але потім відпустило.

Минув час, і життя моє налагодилося. Я розлучилася з Ігорем і зустріла гідного чоловіка, який підтримав мене і полюбив мою дочку як рідну. Живемо з ним в окремій квартирі, взяли її в іпотеку.

Читайте також: “Мішки з б/у-шним барахлом вони нам ще й дарують на свята. Собі в подарунок замовляють плойки-мультиварки-м’ясорубки-гроші, а у відповідь: отримай невістонько мішок з мотлохом”

Нещодавно сорока на хвості принесла мені новини про нинішнє життя колишнього чоловіка і його мами. Виявляється, Ігор одружився вдруге, наречена зате попалася що треба! Вона змушує свекруху робити все по господарству. І та слухається! Перетворилася з мегери в безсловесну домробітницю.

Це я називаю законом бумеранга! До речі, вона дзвонила мені і намагалася вибачатися. Але я сказала, що мені її вибачення не потрібні, та й запізнилися вони — у мене нове життя. Хоча зла я на цю жінку не тримаю, покарання до неї прийшло і без моєї участі.

Джерело.

You cannot copy content of this page