Свекруха з загадковим виглядом простягла Анюті невелику червону коробочку. «Напевно, парфуми або шовковий шарфик», – подумала наша іменинниця, і марно, тому що навіть людині з багатою уявою важко було б припустити, що там знаходилося

– Ну як вчора твій день народження з родиною відзначили? – цікавимося ми у Ані – колеги по роботі.

– Ой, дівчатка, навіть не знаю, що сказати …

Виявляється, коли справа підійшла до вручення подарунка, свекруха з загадковим виглядом простягла Анюті невелику червону коробочку. «Напевно, парфуми або шовковий шарфик», – подумала наша іменинниця, і марно, тому що навіть людині з багатою уявою важко було б припустити, що там знаходилося.

Коли Аня відкрила коробку, вона побачила маленьку рожеву порцелянову свинку!

– Як ти зрозуміла цю метафору? Що ти сказала свекрусі? Як відреагували гості? Куди ти поставила свиню? – регочуть колеги закидали Аню питаннями. Але, до нашого розчарування, ввічлива Аня лише подякувала жінку похилого віку і відправила милу тваринку назад в коробку.

І тут всі стали згадувати найбезглуздіші подарунки свекрух. Олі, наприклад, мама обожнюваного чоловіка на свято подарувала ситцевий халат. Примітно те, що виготовлений він був ще в радянські роки і з етикеткою років тридцять як мінімум зберігався в засіках свекрухи і чекав свого зоряного часу. «Звичайно, зараз такі не носять, – сказала свекруха, – але, може, в лікарню, коли ляжеш – стане в нагоді».

Свекруха Юлі – жінка витончена, тому вона піднесла невістці любовний роман «Фатальна пристрасть». «Сімейне розмірене життя Джулії, – читала здивована Юлька в анотації, – здається їй нудним і нестерпним, і тут в її житті з’являється ВІН!» Глибокий сенс цього подарунка так і залишився нерозгаданим.

«А нам на Новий рік матінка чоловіка подарувала свій фотопортрет в позолоченій рамці», – сміялася іронічно Настя. – Квартира у нас однокімнатна, розміщувати подарунок в загалом-то ніде, але з мене нічого не візьмеш: я сказала чоловікові, щоб вішав маму куди хоче. І ось портрет вже півроку стоїть на підлозі … »

– А мені свекруха нічого ніколи не дарувала, – зітхала Оля, – крім самого дорого: свого сина. Але, на жаль, подарунок виявився абсолютно непридатним, тому довелося його повернути …»

Фото ілюстративне з вільних джерел