Свекруха знайшла спосіб позбутись невдалої партії для її сина: перед весіллям потрібно було заговорити прикраси і зробити так, щоб їх одягла наречена. А потім у церкві вона мала загадати бажання. Але все пішло зовсім не так

Хочу, щоб ти одягла мої прикраси на весілля, – звернулася майбутня свекруха до невістки. Вони так гармонійно пасують до твого образу, – продовжувала вона. Ну, хіба можна було відмовитися від такої пропозиції і тим більше, бо чогось не вистачало для завершення образу. Коли вона їх поміряла, то все стало на свої місця. Образ нареченої був завершений.

Кольє і браслет були ніби спеціально підібрані за кольором, такі ж камінці і кольори як на сукні. Свекруха не хотіла цього шлюбу, невістка не з багатої сім’ї, що вона могла дати її улюбленому синові? Тільки ось хлопець мав свою думку і дуже любив цю дівчину і ніяких доказів матері не сприймав всерйоз.

А як зробити так, щоб повернути все, тільки вдатися до магії, так вважала жінка. Тим більше вже не раз вдавалася до заклинань зі своєї улюбленої книги і, мабуть, багато, що виходило зробити. А ось і дуже вдалий момент, перед весіллям, потрібно було, заговорити прикраси і зробити так, щоб їх одягла наречена, а при вінчанні загадати бажання, яке стосуватиметься нареченої і все! Справа буде зроблена.

І дійсно, спочатку, все пройшло, як хотіла свекруха. Прикраси на нареченій, йде вінчання. Тільки жінка не може ніяк сформулювати своє бажання. Може так впливає церква на всяку ворожбу і намагається захистити того на кого направлено якесь зло, але в кінці кінців сама жінка так і не зрозуміла, що вона побажала.

Минуло двадцять років. Квартира вся забита старим мотлохом. Жінка у віці розмовляє з котом. Як ви думаєте хто це? Це наша свекруха. Життя покарало її за ігри з чаклунством. Тоді на вінчанні вона, виявляється, віддала свою долю невістці, так, тій самій дівчині, яку вона дуже не хотіла бачити, як дружину свого сина. І після цього почала втрачати все, втратила роботу, розійшлися кудись гроші і відповідно пішли друзі, шлюб, який і так тримався на волоску, теж розвалився.

Тільки ось дівчина, сама, навіть і не підозрюючи того, пішла точно по стопах свекрухи, та ж професія, те ж життя яке проживала свекруха, а мати чоловіка любила вільний спосіб життя. Шлюб був на грані розлучення, як і рівно двадцять років тому свекруха розійшлася зі своїм чоловіком. Тепер така доля і очікувала сім’ю сина.

– Мамо, мені мій наречений купив прикраси на весілля! Тепер вже доросла дочка, внучка нашої свекрухи виходила заміж.

– Так, дуже красиві, а мені давала прикраси моя свекруха. І тут, як грім серед ясного неба, моє життя – це життя моєї свекрухи один – в один! Від весілля до весілля все як під копірку. Вона вже давно здогадувалася, що свекруха була любителька поворожити, але щоб так змінити її долю, це було занадто! І навіть в голову ніколи не приходило, що всі ці збіги зовсім не просто так, а як же тоді моє власне життя…

А як ви гадаєте, чи справді в усьому винні прикраси?

Фото ілюстративне з вільних джерел