fbpx

Свічки можуть захистити ваш дім, привернути удачу і навіть змінити ваше життя

Свічки використовують з давніх часів не тільки як джерело світла, але і для залучення добробуту. У різних обрядах застосовують свічки різних кольорів, щоб привернути те, що необхідне для щасливого життя.

Свічки створюють з різних матеріалів: воску, парафіну, стеарину. Кожна з них унікальна і може використовуватися для певних обрядів і ритуалів. Віск вважається кращим матеріалом, адже він є природним, а значить, його властивості сильні. Джерело

Тим не менше для обрядів використовують не тільки воскові свічки, але і хімічні. Їх нерідко «допрацьовують», читаючи змoви або додаючи до свічок певні матеріали. Експерти рекомендують ознайомитися з обрядами, які допоможуть залучити в життя удачу та процвітання, а також захиститися від будь-якого зла.

Обряди зі свічками на захист

Захист можна створити за допомогою будь-якої свічки, але якщо вона буде не з воску, її перш окроплюють святою водою, яку набирають з природного джерела. Найкраще набирати воду не з міських ключиків, оснащених трубами, а знайти джерельце, яке б’є з землі. В крайньому разі можна використовувати воду з річки або озера.

1. Обряд на захист будинку проводиться в добре прибраному приміщенні. Річ у тому, що негативна енергетика накопичується там, де є бруд і завали старих речей, тому приміщення треба підготувати. Прибирання можна перетворити на частину ритyaлу, помивши підлогу водою з додаванням настою полину. Ця трава прекрасно справляється з будь-яким злом. Після наведення порядку свічки темно-зеленого кольору розставляють по кімнатах, не забуваючи про комору, ванну і тyaлетну кімнату. Їх запалюють, примовляючи:

«Вогнем злість випалюю, мир і гармонію в будинку відновлюю. Там, де вогонь яскраво горить, не бувати поганому, не бувати злому».

Свічки залишають тліти, а потім недогарки виносять з дому подалі.

2. Захистити себе від неприємностей можна за допомогою білої свічки, яка символізує творення і гармонію. Її запалюють опівдні, вдивляються в полум’я і промовляють:

«На себе захист ставлю, поганому впливу не піддаюся, сили з природних джерел черпаю, до світла прагну».

Такий обряд варто проводити протягом трьох днів, розмітивши свічку на три рівних частини. Кожен день вона прогоряє на третину, допомагаючи посилювати захист і створюючи непроникний щит навколо того, хто читає замовляння.

3. Свічки чорного кольору використовують з обережністю, однак якщо захиститися доведеться від чогось серйозного, використовують саме їх. У разі, якщо на людину наведено пcyвання, а дому або сім’ї загрожує небезпека, запалюються три чорні свічки. На них читається замовляння:

«Нікому шкодити не хочу, зло нікому не віддаю — спалюю. Чорними свічками його витравлюю».

Свічки після обряду найкраще спалити на вогнищі або закопати в безлюдному місці.

Обряди зі свічками на удачу

Свічки для залучення удачі найкраще робити самостійно. Однак якщо це неможливо, свічки купують і заговорюють перед початком обряду:

«Свічку на себе замикаю, своєю енергією наповнюю. Буде мені свічка служити, все, що мені потрібно, приверне».

Під час змoови свічку тримають у руках, щоб передати їй свою енергетику.

1. Залучити удачу допоможе свічка золотистого кольору. Її запалюють з ранку, вдивляються в полум’я, проганяючи зайві думки, а після вимовляють:

«Удачу в життя привертаю, чорну смугу залишаю за плечима. Як свічка прогорить, так і удача до мене повернеться, мимо не пройде».

Свічку залишають тліти, а потім відкривають вікно або двері, запрошуючи удачу увійти в будинок.

2. Залучити удачу допоможе віск від свічки. Його натоплюють у воду з природного джерела, формують три кульки, заговорюючи їх:

«Віск до мене удачу притягне, нікуди не відпустить».

Кожна кулька буде притягувати удачу, тому їх поділяють. Одну залишають в будинку, одну носять з собою, а ще одну кладуть в затишне місце на роботі.

3. Свічку білого кольору запалюють і ставлять по центру столу, на якому немає сторонніх речей. Дивлячись на її полум’я, примовляють:

«Скільки свічці горіти, стільки й удачі моєї часу потрібно, щоб до мене дійти. Як свічка догорить, удача в двері постукає».

Недогарок ховають в затишне місце, щоб везіння ніколи не покидало того, хто проводить обряд.

Обряди зі свічками на процвітання

Краще всього на процвітання працюють зелені свічки, які залучають везіння в ділових питаннях, допомагають знайти матеріальний добробут і з легкістю виконувати важливу роботу.

1. Церковну свічку запалюють в будь-який час доби, звертаються з молитвою до Вищих Сил, просячи їх про допомогу. Помолитися про процвітання і успішну роботу можна перед іконою Сергія Радонезького. Він допоможе і тим, кому необхідно скласти іспити, щоб процвітати в кар’єрі.

2. На свічку, придбану в церковній крамниці, наговорюють:

Читайте також: “Дай Боже кожному так відійти”: Дівчина попросила священика прийти помолитися про здоров’я її хвopого батька. Той візит змусив плакати самого священика

«Невезіння в житті закінчується, процвітання приходить. Скільки б труднощів на шляху не випало, з Божою допомогою все подолаю».

Свічку запалюють і залишають прогоріти. Також можна віднести свічку в церкву, щоб поставити її перед святими ликами.

3. На листку паперу пишуть все, що необхідне для процвітання. Листок згортають, кладуть у конверт і запалюють зелену свічку. Запечатують Воском конверт і кладуть в затишне місце. Він буде залучати блага до тих пір, поки в цьому є необхідність.

Обряди і ритуали зі свічками допомагають у різних ситуаціях, однак варто пам’ятати про те, що корисливі помисли спричинять за собою великі неприємності. Перед тим, як здійснювати обряди, важливо подумати, чи не накличуть вони біду на інших людей.

You cannot copy content of this page