Світлана вкрала картку і зняла всі гроші. Вранці Сергій пішов на роботу, нічого не підозрюючи. Увечері повернувся в квартиру, в якій вже змінені замки. Дружина не віддала навіть змінний одяг, але заплатила за свій вчинок дуже дорого

Мій син познайомив мене зі Світланою два роки тому. Привів її до мене додому і сказав: «Знайомся, ця моя майбутня дружина». Виглядала вона, м’яко кажучи, не надто пристойно: спідниця вище колін, яскравий макіяж, татуювання. Ну хіба так повинна виглядати жінка, яка прийшла знайомитися з батьками майбутнього чоловіка? Посоромилася би!

Вже не знаю, чим вона зачепила мого сина. Адже він льотчик, порядний і відповідальний. Поїхав вчитися в інше місто, сам себе годує та забезпечує. Він люблячий і вірний хлопець. Таких дуже мало. Це я точно знаю.

Знаєте, що я помітила під час нашого спілкування? Він дивився на неї закоханими очима, захоплювався нею, а вона у відповідь тільки вела погляд і як би говорила: «Я дозволяю тобі любити себе». Але я вирішила, що не стану матір’ю, яка буде стояти на шляху щастя свого сина! Тому я вирішила, що поспілкуюся з цією дівчиною і спокійно прийму вибір сина. Зрештою, це його життя.

Через півроку після нашого знайомства вони зіграли весілля. За все платив він, тому що у неї не було грошей. Я часто дзвонила синові, запитувала, як його сімейне життя. Здавалося, що з кожним днем, він відповів мені все з меншим ентузіазмом. Його голос був якимось занадто спокійним, або навіть сумним. Мені так хотілося дізнатися, що ж відбувається, але я не хотіла лізти в його життя. Хоча, моє материнське серце підказувало, що все не дуже добре.

І ось одного разу він подзвонив мені і попросив переказати йому 200 гривень на проїзд до роботи. Сказав, що недогледів і витратив усі гроші, а зарплата у нього тільки через тиждень. Я дуже здивувалася, тому що він економний хлопець і просто так гроші ніколи б не просадив. Але я перевела йому гроші.

Ця ситуація дуже сильно турбувала мене, тому я вирішила приїхати до нього в місто і перевірити, чи все у них в порядку. Коли я приїхала до нього в квартиру, двері мені відкрив незнайомий чоловік. Я запитала, де Сергій. У цей момент, до дверей підбігла Світлана. Вона презирливо глянула на мене і сказала: – Твій синок тут не живе.

– А де він живе? – здивовано запитала я, адже він орендував цю квартиру вже 4 роки.

– А мені звідки знати?

– Можливо, в який під’їзд прибився, – додав незнайомий чоловік. Вони разом засміялися, і Світлана зачинила двері прямо перед моїм носом. Я набрала номер Сергія і сказала йому, що приїхала, а в його квартирі якийсь чоловік зі Світланою. Син замовк, але в трубці я почула тихий подих. Він повідомив мені свою нову адресу.

Коли я приїхала до нього, я дізналася, що він тепер орендує житло з другом. А що ж сталося зі Світланою? Вона просто обікрала його і виставила за двері. Сергій збирав гроші на квартиру і все тримав на своїй карті. Одного разу вночі Світлана вкрала цю карту і зняла всі гроші.

Вранці Сергій пішов на роботу, нічого не підозрюючи. Увечері повернувся в квартиру, в якій вже змінені замки. У квартирі залишилося все: комп’ютер, техніка, прикраси, трохи грошей. Оренда була оплачена на 3 місяці вперед. Світла відмовилася навіть віддати йому змінний одяг! Тільки сказала, що подає на розлучення.

Спочатку Сергій не хотів нічого вирішувати, сказав, хай залишає все собі. Так навіть якби захотів, в шлюбі всі гроші спільні – нічого в поліції не доведеш. Але нам і не довелося. Через 2 дні, ми дізналися, що в тій квартирі сталася пожежа. В результаті ніхто не вижив.

Звичайно, в гніві я бажала їй всякого, але не такого. Син досі не оговтався: ні від зради, ні від таких наслідків. Життя вкрай жорстоке.

Фото ілюстративне з вільних джерел