Свят просив віддати йому каблучку матері, яка переходить від матері до дочки або внучки, а я мовляв відмовлюся від спадку. Брат відмовився, каблучка дорога, краще продам її. Словом, спадок брати ділили так, що вже 20 років не спілкуються

Жили-були два брати, старший Свят сам себе забезпечував з 14 років, а молодший Яков, як водиться вже дуже був розбещений. Другий пізня дитина, він народився коли мамі було майже 50 років, а старшому на той момент було 30 років. Ось Яков і купався в любові, мама в ньому душі не чула, тато бігав за ним навшпиньки, тільки ось Свят не поділяв всепоглинаючої любові, він звичайно любив брата, але не як всі.

Коли Святу виповнилося 32 роки, у нього народилася дочка, але бабуся з дідусем, були зайняті Яковом. Так і минало життя, Свят відкрив бізнес, купив дві квартири, дочка вступила в інститут, час минав. В один день змінилося все, Свят лишився всіх рідних, спочатку мама з татом відійшли, а потім і Яков виявився гнилим. Але про все по-порядку.

Батьків не стало раптово, як і належить без заповіту, все майно ділиться навпіл. Святу в принципі не треба було нічого, а ось Яков вчепився в спадок зубами. Свят просив віддати йому каблучку матері, яка переходить від матері до дочки або внучки, а я мовляв відмовлюся від частки в твою користь, Яков відмовився, каблучка дорога, краще продам її, Свят запропонував заплатити за прикрасу, але Яков і на це не погоджувався, це пам’ять про матір.

Свят і так, і так вмовляв, хочеш квартиру перепишу, тільки дай мені каблучку, Яков зовсім знахабнів і каже: – Хочу 70% твого бізнесу, я віддам каблучку, а то батьки немає, кинули мене, а працювати я не хочу!

Свят був приголомшений від зухвалістю брата, щоб його провчити він почав ділити спадок, квартира була приватизована на матір і батька, а поки минало пів року, знайшовся татів заповіт на Свята, в результаті залишилося ділити тільки частку матері, що і було зроблено. У підсумку Свят отримав те що хотів, каблучку матері, а Яков залишився на бобах, як він живе і на що, Свят не знає, він не бачив його більше 20 років.

Фото ілюстративне з вільних джерел