fbpx

Свята вода – неймовірний подарунок від Бога. Вона володіє особливою силою, допомагає при бiдах, недyгах і нещacтях: як прaвильно її зберігати і чого в жодному випадку не можна робити з освяченою водою

Свята вода обов’язково повинна зберігатися в будинку кожної православної людини. Вона володіє особливою силою, допомагає при бiдах, недyгах і нещacтях. Святу воду необхідно правильно зберігати, ставитися до неї з глибокою повагою.

Існують певні правила, яких слід дотримуватися набираючи освячену воду. Ємність повинна бути ретельно вимита, а кількість води слід набирати в розумних межах. Крім того, щоб свята вода не втратила свої властивості, необхідно знати, що з нею можна робити, а що не можна. Джерело.

Що можна робити зі святою водою

Святу воду можна вживати не тільки в свята. Це обдарування Господа, яке можна пити по маленькій ложці в день, з ранку, без будь-яких причин і приводів.

Невелику кількість свяченої води можна розприскати по кожному куточку в домі, щоб відігнати весь негатив і нечисть, тим самим захистивши свій будинок від зла і бід.

Можна поділитися освяченою в храмі водою з близькими, друзями і родичами.

Щоб зовнішня краса з роками не йшла, можна щоранку вмиватися святою водою. Вона подарує свіжість обличчю і збереже молодість.

Також в святу воду можна додавати просту, тим самим освячуючи і її. Це церквою не забороняється.

Можна і навіть потрібно обмивати святою водою дітей, щоб вони росли здоровими та були захищені від будь-якого зла.

Що не можна робити зі святою водою

Святою водою ні в якому разі не можна мити підлогу, виливати її в раковину або на вулицю. Якщо раптом трапилося так, що освячена вода довго стояла і зіпсувалася, то краще вилити її в квіти або в будь-яку водойму.

Читайте також: Освячена верба має особливу силу лікyвати від недyг та очищати дім: як правильно її зберігати і що потрібно зробити з минулорічним букетом

Пити святу воду з тієї ємності, в яку вона була налита у храмі, не можна. Краще випити її з ложки або налити в кухоль.

Освячену в храмі воду не варто зберігати на підлозі. Найкраще поставити її поруч з іконами, якщо вони є в будинку.

Поїти тварин святою водою заборонено, але якщо вихованець захворів, то окропити його свяченою водою не забороняється.

Не можна розбавляти святою водою чай, а також не рекомендується додавати її в їжу.

Забороняється приймати ванну зі святою водою.

Продавати святу воду також не можна, адже таким чином можна розгнівати Господа і накликати на себе біду.

You cannot copy content of this page