fbpx

– Свєт, покажи хоч кавалера-то, – попросила я. – На дивись, тільки слиною не вдавилася, – з гордістю сказала вона, і простягнула мені свій телефон. На мене з екрану телефону дивився мій коханий

«У моєму серці і в моїх думках лише одна ти, Світланко» – саме такий статус прикрашав сторінку мого інтернет-кавалера в соціальній мережі.

– Дівчатка, ви тільки подивіться, що мій Саша написав у себе на сторінці, – тикала я своїм телефоном в обличчя подругам. – Бачили, так! А ви все: «Бабій, бабій!»

– Гаразд, гаразд, вибач, – погодилися вони. Я познайомилася з Сашком на одному з сайтів знайомств. Ми спілкувалися на той момент менше місяця і я зрозуміла, що безнадійно закохалася. Він теж всіма правдами і не правдами намагався довести мені всю серйозність своїх намірів.

«За місяць я приїду у ваше місто у відрядження, і ми нарешті будемо разом. Я не можу дочекатися того моменту, коли зможу побачити тебе, доторкнутися до твого волосся, обійняти тебе міцно-міцно»

– Дівчата! Він скоро приїде! Нарешті! – говорила я своїм подругам.

Якось сидячи на парах в універі, я помітила, що одна з моїх одногрупниць з кимось активно переписується, романтично закочуючи очі.

– Свєт, покажи хоч кавалера-то, – попросила я. – На дивись, тільки слиною не вдавилася, – з гордістю сказала вона, і простягнула мені свій телефон. На мене з екрану телефону дивився мій Саша.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page