Свєтка образилася на чоловіка, два тижні не розмовляла з ним, а потім надумала помститися. Коли план помсти зірвався, нічого кращого не придумала, як облитися чоловічими парфумами і прийти до доду

Свєтка ще у 18 років вискочила заміж. Її обранцем був військовий – лейтенант Сергій. З цією людиною подруга відчувала себе, як за кам’яною стіною. Проживали вони з ним у соціальній квартирі. Життя у них було звичайнісіньке. Вона працювала перукарем, він служив в армії.

Прожили разом 6 років, коли подруга відчула, що в їхній родині чогось не вистачає. Сергій з роками став все більше приділяти увагу тільки собі. А роки то молоді … Стала підозрювати Свєтка, що чоловік їй зраджує. Хотіла перевірити, але це армія, тут просто так нікого нікуди не пускають. Вирішила поцікавитися у дорогого, чи немає у нього кого. Той навіть розмовляти не став, просто сказав, що з кимось переплутала його дружина.

А тут якось було свято. Так в частині, ще проходив службу Сергій, вище керівництво влаштувало святкування грандіозне. Чоловік подзвонив, що затримається, а на задньому плані було чути жіночий сміх. Світлана взагалі розлютилася, вирішила помститися чоловікові. Майже не розмовляла з ним 2 тижні. План виношувала.

На 8 березня дівчина працювала скорочену зміну. Прийшла на роботу, вибрала собі з клієнтів хлопця симпатичного, стала усміхатися та поглядами стріляти. Той ніби й не проти. Туди-сюди, вийшли на вулицю, мило розмовляють, а тут до хлопця цього інша дівчина підходить.

– Хто це Сергію? – запитала дівчина.

– Це мій перукар, – відповів хлопець.

– Спасибі, що добре підстригли мого чоловіка, – сказала дівчина і пара пішла.

Свєтка мало волосся на собі не рвала. Загалом нічого кращого не спало на думку, як облити себе чоловічим одеколоном і прийти додому.

Відкривши вхідні двері, дівчина побачила щасливу усмішку Сергія.

– Привіт, кохана, вітаю з 8 березня тебе. Ось тобі подаруночок.

Дівчина відкрила барвисту упаковку. У ній були запаковані її улюблені парфуми від Шанель. Чоловік принюхався …

– А що від тебе так трійчаткою смердить? – поцікавився Сергій.

– А це випадково вийшло, на роботі облилася з необережності, – почервонівши, сказала Світлана.

День минув чудово. Пара помирилася, і більше вони не сварилися на моїй пам’яті. Справа в тому, що в той день Сергію дали вільний час на службі з нагоди свята і він ходив в парфумерний магазин, щоб купити дружині подарунок. У відділі було багато жінок, які купували своїм чоловікам подарунки. Але Сергій змовчав, щоб не псувати сюрприз. В результаті купив дружині її улюблені парфуми. Світлана ж тільки за збігом обставин не зрадила чоловіку. Наслідки могли б бути сумними. Як то кажуть, сам Бог її врятував від гріха і дуже добре, що так все закінчилося.