Сидить парочка в кафе. Через деякий час він вийшов у чоловічу кімнату. Подруга залишилася його чекати. І тут через кілька хвилин на її телефон приходить повідомлення. Вона в шoці

Одна моя розлучена знайома, яка зараз знаходиться в активному пошуку і ходить на побачення, нещодавно познайомилася з черговим кавалером.

Вони деякий час листувалися, спілкувалися в скайпі і ось, нарешті, зважилися на реальну зустріч. Перше побачення, як водиться, призначили в кав’ярні. Джерело

Все йшло добре, пара мило спілкувалася, ніщо, як то кажуть, не віщувало. Через деякий час чоловік вийшов в туалет. Моя знайома залишилася його чекати. І буквально через кілька хвилин на її телефон приходить повідомлення: “Вибач, ми не підходимо одне одному”.

Це їй писав з туалету її новий знайомий. Потім перевів їй на карту, прив’язану до телефону, 100 гривень і написав, щоб вона оплатила їх каву. Чи треба говорити, як вона почувалась від всього, що відбувається?

Читайте також: Катя випливає вся така красуня, сідає в машину, а залицяльник на її пальто так косо подивився і каже: – А у тебе є щось не таке вyльгарне? Ой, що ж там було!

Що сталося з чоловіком, вона так і не зрозуміла. Або у нього живіт прихопив, і йому треба було терміново в бігти. Але тоді як пояснити таке повідомлення? Або йому моя знайома не сподобалася в особистому спілкуванні, і він таким дивним чином вирішив припинити з нею спілкування. Хоча що заважало гідно завершити побачення і більше їй не дзвонити?

А ще кажуть, що дівчата – загадкові істоти. Чоловіки часом бувають не менш загадковими і дивними. Цей хоча б рахунок оплатив.