fbpx

Сильна ранкова молитва, яка очистить ваш день від невдач і проблем

Для того, щоб жило наше тіло, необхідна їжа, а для того, щоб жила наша душа – молитва. Щоб з вдячністю зустрічати кожен день і мати сили на нові справи і звершення, необхідно молитися.

Для того, щоб помолитися, не обов’язково йти до церкви, для молитви важлива щирість, навіть якщо ви попросите у Бога допомоги та захисту своїми словами. Якщо в житті щось не ладиться, постійно переслідують невдачі і проблема, починайте щоранку з цієї молитви.

Читайте також: Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання

«О, Всевишній, навчи мене своїй мудрості, покажи мені як стати доброю, підсиль мою віру, примнож мої благі справи і утихомир мою гординю. Навчи мене цінувати кожну мить і не витрачати час даремно. Навчи мене любити так, як любиш Ти, безумовно, беззавітно! Даруй мені терпіння і смирення, бо Ти є Терпіння! Твоя любов безмежна! Доброта нескінченна!

Благослови мене, мою сім’ю, моїх друзів і знайомих. Прошу світла для всієї планети! Щастя і любові для всіх що живуть на ній! Відкрий серця черстві. Пом’якши біль сердець поpaнених. Бо ти Всемилостивий, Дающий! Амінь»

Джерело.

You cannot copy content of this page