fbpx
Молитва

Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання

Звертатися зі своїми проханнями до святителя можна в будь-який час. Але, як стверджують віруючі, молитви будуть швидше почуті саме в дні пам’яті Миколи Чудотворця – 19 грудня і 22 травня., а також день Його Різдва – 11 серпня. У дні, звані в народі днем ​​Миколи Зимового, Миколи Літнього та День Різдва Миколи Чудотворця.

Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання

«Чудотворець Миколо, допоможи мені в бажаннях моїх тлінних. Не гнівайся на прохання зухвале, але і не покинь мене в справах суєтних. Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю. Коли лихе хочу, відверни напасті. Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Хай буде воля твоя, Амінь.»

Після цієї молитви подумайте про своє бажання. Воно повинно бути добрим, і не завдавати шкоди оточуючим, в іншому випадку воно не здійсниться.

Читайте також: 11 серпня – Різдво Миколи Чудотворця: чого слід попросити у святого у цей день

Якщо ваше бажання матеріальне, то слід прочитати наступну молитву до Миколая Чудотворця:

«О, Всесвятий Миколаю, угодник Господа, наш заступник і в будь-яких скорботах помічник. Допоможи мені грішному та смутному в моєму житіє, умоли Господа дарувати мені прощення моїх гріхів, скоєних від юності і протягом життя всього, справою, словом і думкою і всіма моїми почуттями. І допоможи мені, окаянному, умоли Господа Бога позбавити мене від поневірянь і вiчних мyк. Так завжди прославляю Отця, Сина і Святого Духа, і твоє милостиве заступництво, нині і повсякчас, і на віки віків, Амінь.»

You cannot copy content of this page