Сильні і влучні поради від прopoчиці Ванги, які змінять ваше життя назавжди

Її життя було гармонійне та досить спокійне. Перш за все, вона берегла своє духовне здоров’я завдяки чому прожила багато років без нервивих станів. Також, вона радила так робити усім людям.

Отже, поради від Ванги! Читайте уважно і можливо з завтрашнього дня ваше життя стане кращим та щасливішим! Джерело

1. Якщо хочете, щоб удача та добробут не покинули вас, то ніколи не їжте з розбитого, тріснутого, чи надщербленого посуду, якщо хочете, щоб ваше життя не перетворилося на щось схоже. Такий посуд краще не зберігати у домі.

2. Чудовим талісманом для заклику удачі та гармонії у дім стануть срібні монетки з різних країн.

3. Якщо над вхідними дверима у дім ви повісите навхрест бузкові гілки, то жодна людина, яка бажає вам зла, не зможе зайти, або її стане відразу погано у вашому домі.

4. У добробуті не менш важливим є й те з якої ноги ви одягаєте свої капці. Починати варто з правого. І потрібно взувати одразу два, а не ходити в одному шукаючи іншого.

5. Якщо у вас дома зіпсувався хліб, то навіть не думайте його викидати, краще пригостити ним тварин, або птахів. І на столі також не варто залишати недоїдений хліб, це може означати, що так само вас покине щастя.

6. Ще наші прадіди вірили у те, що сіль забирає негативну енергію. Отже, якщо у вас у життя якісь проблеми та неприємності варто потрішки насипати солі на кожне підвіконня та залишити її там, поки все не налагодиться. Коли ж це станеться, то змести її не торкаючись руками.

7. Спіткання певною ногою також недаремні. Лівою – до добра, а правою – до неприємностей. Якщо ж спіткнулися другою, то попросіть у Бога, щоб з вами не сталося нічого лихого.

Читайте також: Не вимітайте з будинку гроші та удачу: як правильно вибрати віник і що потрібно зробити зі старим

8. Якщо хочете жити у достатку при купівлі нового гаманця деякий час тримайте у ньому якусь дорогу прикрасу.

9. Якщо ви розбили дзеркало, то щоб уникнути бід та незгод осколки варто помити у воді та закопати чим далі від дому.

10. На життя у достатку також вплине те, чи звертаєте ви гроші у трубку і чи перераховуєте ви постійно гроші не збираючись нічого купувати. Тому, що це робити не можна.