fbpx
Поради

Сильні магнітні бурі з 30 жовтня по 2 листопада: як пережити і які небезпеки нас чекають

Метеорологи віщують появу дуже потужної магнітної бурі в період з 30 жовтня по 2 листопада. Експерти розповіли нам, чим це загрожує для нас, і поділилися порадами на цей непростий період.

Перш за все, хотілося б відзначити, що в ці чотири дні найбільш обережними повинні бути метеозалежні люди.

Підвищена активність Сонця

На даний момент наша зірка дуже активна. Нинішній період діяльності астрономи називають найпотужнішим за останні кілька років. 28 жовтня Сонце пережило сильний спалах, спрямований безпосередньо на нашу планету. Це призвело до інтенсивних сонячних вітрів – потоків заряджених частинок, які досягли Землі 30 жовтня. Ці потоки не ослабнуть приблизно до 2 листопада.

Експерти не дають найбільш райдужних прогнозів. Причина в тому, що сила шторму досягне третього рівня з п’яти можливих. Це означає, що нездужання, головні болі і втома можуть наздогнати навіть тих, хто не належить до метеозалежних людей. Останнім доведеться бути гранично обережними. Не переробляйте, не піддавайте себе стресу.

Також через такий потужний потік заряджених частинок, який буде бомбардувати Землю, можуть початися збої електроніки. Швидше за все, радіозв’язок почне перериватися, супутникова навігація зникне або погано працюватиме.

Єдиний плюс магнітної бурі

Незважаючи на те, що нас чекає небезпечний період, буде щось хороше. Через активність Сонця на небі в північних широтах з’являється полярне сяйво, яке ще називають північним. Це дуже красиве видовище, яке можуть спостерігати тільки жителі північних міст.

You cannot copy content of this page